Türk sohbet odaları

Türk sohbet odaları

Türk sohbet odaları ile yeniden merhaba.
Her insanın ihtiyaç duyduğu içindeki hisleri karşındakine iletmenin en kolay yolunu seçer buda sohbet etmek tabiki . İnsanlar sohbet etmeye her zaman ihtiyaç duymuşlardır. Bu tarihten bugüne kadar olağan bir süreç ve sonsuza kadar devam edecek olan bir süreç tabiki. Bazen insan sohbet edeceği kişileri seçmek ister. Bu normal hayatta sınırlı olsada Sanal dünya da sınırsız gibi bir şey.  Karşındaki  insanı bilmeden görmeden ve bir daha göreceğini bile bilmeden onunla söyleşi etmek içinde hisleri ona aktarmak ister. Bu işin de en zevkli yani bu olsa gerek . Sanal dünya da hiç bilmediğimiz ya da yeni tanıdığımız kişiler bi bakarsın her şeyin oluvermiştir bile. Sizde sanal dünyanın bu cazibeli ve gizemli dünyasına adım atmak istiyorsanız buyrun sitemize. Türk Sohbet tam da bunun için sizlerle ve sizin yanınızda. İyi sohbetler : )

Türk sohbet odaları

Aslında Türkiye sohbet siteleri içinde bile türk olmak ayrıcalık.
Bizim toplumumuz konuşmayı seven insanlardan oluşmakta. Boş gevezelik edende çok. Bugün bir yazı okudum Türkiye sohbet siteleri için yazılmış. Teknolojiyi  övmüş övmüş. Muhabbet etmeye herkesi davet etmiş. Meselede orda ya herkesi hem davet edip hem sır verme burda kimseye demiş.
Ne kadar gariptir ki insanların bunalmış hallerinde buraya çağırıp sen konuşma der gibi olmadı mı?
İnsanlar buraya sır dedikleri şeyleri paylaşmak için gelmiyor mu? Mantıksız sır vermeyin demek insanlara. Evet reel hayatımız gibi dost düşman sanal sohbet siteleri içinde de var.
Sadece paylaştığın insanı iyi seçmek gerek hepsi bu. Biliyorsunuz şöyle bir söz var.
Dostun bülbül ise gül bahçesine, karga ise çöplüğe götürür.
Buradaki mantık aynı anlayacağınız.

Türk Sohbet Odaları

Türk Sohbet Odaları

Türk chat siteleri

Fakat bizim Türk chat severlerde birşey var. Hani derdini söyleme paylaşma demek yersiz olur. Lakin karşındaki insana iyi bak ve iyi seç.
Çünkü insan aynı insan fakat. Bazen evlidir, bazen bekar. İnsan aynı lakin sözler her defasında farklı.
Bir bakarsın şuan başka hisler oluşturur sohbet ederken. Bir bakarsın o kadından yada adamdan eser yoktur. Bide yalanlar çabası. Hislerimi saklıyorum. Yahu sende duygu var mı ki? Demeden edemiyorsun…
Neyse velhasılı kelam demek istediklerimizi anlata bildiğimi umuyorum. Bugünlük böyle veda ediyorum. Hoşçakalın.
Www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 721 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Şubat 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri