Ücretsiz chat sohbet odası

Ücretsiz chat sohbet odası

Ücretsiz chat sohbet odası nasıldır sizce diye bir soru yönelttim bir kaç kişiye. Hiç haberi olmayan birisi cevapladı. Dedi ki…
Öyle bir yer mi var, beş kuruş çıkar beklemeden senden sohbet edebileceğimiz. Bende dedim nasıl haberiniz olmaz. Millet bas bas bağırıyor ücretsiz sohbet diye.
Dediki usere ücretsiz site sahibine ücretli. Ee dedim oda site sahibinin tercihi. 🙂
Sonra birisi dedi pislik yuvası oralar. Neden dedim dedi kadın biri bana şunları yaptı. Dedim zorla mı yok dedi. E dedim veren memnun alan memnun. Peki şuan ilişkinin bitmiş olmasının suçu neden ücretsiz chat sitelerine kesildi.

Bir çok kişi bir çok şey söyler ücretsiz sohbet hakkında. Fakat doğruluk payı tartışılır. Sonra biri sabah sabah acındırma yoluna girdi. Neymiş özürlüyüm ben diye dışlanıyorum. Şu hayatta hepimizin var bir özürü dedim sen değil özürlü olan asıl bizleriz.
Hangimiz normalizde buraya geliyoruz. Ben normalim, hayatım normal diyen herkes yalan söyler burada.

Ücretsiz chat sohbet odası

İnsanlar üzerinde 250yi aşkın psikolojik rahatsızlık tanımlanmakta. Ağır psikolojik rahatsızlıklar  harici bir çoğunu burada görebilmemiz mümkün.
Depresif bozukluklar daha fazla yoğunlukta.
Hayat insan oğlunu bazen fazlasıyla yıpratıyor. Yaşananlar yada etrafında insanlardan aldığı yaralar beyinde zihin altında yer yapıyor.
Buda zamanla psikolojik bozukluklara dolayısıyla taban olmuş oluyor. Üzerine eklene eklene geçmiş zihinde bir yara olarak kalıyor. Zaman ilerledikçe insan bu geçmişi hatırlayıp yaşadığı insanlara bilenirken. Önüne her çıkan insanında aynısını yaşatacağı psikolojisi doğuyor.
Buda insanlardan uzaklaşmaya sebep oluyor.
En yakın kendimden biliyorum. Sağlam psikolojiyle katıldım sanal chat dünyasına. Kızlarla sohbet etmek amacıyla. Sonra üç kuruşluk adamlar için dost dediğim bayan arkadaşlar bana ihanet edince.
Reel hayatımda olan insanlara bile güvenimi yitirdim.
Gerçi reali sanalı farketmiyor bana insan her yerde insan.

Ücretsiz Chat Sohbet Odaları

Ücretsiz Chat Sohbet Odaları

Ücretsiz sohbet et

Aslında velhasılı kelama gelirsek. Demek istediğim saygısı sevgisi ve dürüstlüğü ile bilinen insanları aile edinmiş olan sohbet sitemize. Siz gibi sevmesini bilen dürüst insanları bekliyoruz.
Ücretsiz sohbet et diyerek sarsılan güveninizi bir nebze yerine getirmek istiyoruz.
Elbette ne desek boş biliyorum. Gönül bir kere kırılmış. Fakat denemekten bir şey kaybetmezsiniz. Adresimiz,
Www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 691 defa

Kategori: Chat, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 13 Şubat 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri