Tutkum Sohbet

Tutkum Sohbet

Benim tutkum sohbet etmek. Bu sebeple de size bugün bu tutkumdan bahsedeceğim. SohbetimSen’e ilk geldiğim günlerde yaptığım sohbetler sebebiyle herkes beni önce erkek sandı. Beşiktaş’lı olduğum için bol bol maç muhabbeti yaptım sitedeki erkeklerle. La, len, lan, layn, ula, ola gibi chat yazışmalarım biraz erkek gibi algılanmama sebep oldu. Bundan dolayı da kullanıcılarımızdan biri bana ‘devrem’ dedi. Ben de aynı şekilde ona ‘devrem’ diye hitap ettim. Kaça kaçsın dedi, hemen bir erkek arkadaşımdan askerlikteki devrelerin nasıl hesaplandığını öğrendim. Askerlikte beraber patates, soğan soyduk mutfak nöbetinde diye gülüştük. Bazı bayan arkadaşlarımla muhabbeti daha da ileri götürerek, telefonda sesli olarak görüşmelere döktük. Bacım oldular. Araya kırgınlık girenler olsa da, hala onları gönülden seviyorum aslında. Tabii onlardan sonra daha başka bayan arkadaşlarla da samimi olduk. Onlar da gülüm, tatlım, balım, güzelim, canım sonra da bacım oldular. Hepsi de iyi ki varsın diyeceğim insanlardan oldu. SohbetimSen sohbet sitesi onlar sayesinde sanal ailem oldu.

Tutkum Chat Siteleri

SohbetimSen’deki ikinci tutkum da yayın almak canlar. Girişimden 2 ay sonra site sahibinin ısrarı ve yardımıyla da yayın almaya başlayınca herkes birden şaşırdı. Bir de bende bir çene var, anlatamam, yaşamanız lazım. Yayında ‘Kısmetse Olur’ izliyorum diye anlattım, orada kız-erkek arasında olan sorunlar üzerinden kullanıcılarla muhabbete girdim. Uzun süre “Vuslat, Kısmetse Olur’da neler oldu bugün?” diye soranlar oldu. Muhabbet etmenin güzelliği, insanlarla bir şeyleri paylaşmaktır. Gün geliyor, birisi ‘Neredesin sennn, özlediiimmm’ yazıyor chat sitesi içinde, yüreğin parçalanıyor, lakin bu sefer sevinçten. Sev, sarıl, öp yapıyorum sevdiğim, saydığım arkadaşlarıma. Herkese yapmadığım için biliyorlar onları içten, samimi olarak sevdiğimi. Yalnızlığımda yanımda olan, gözyaşımı silemese bile yazışarak, konuşarak bana teselli veren canlarım onlar. İkinci kez hala olup, yeğenim doğduğunda canlı yayın alarak sevincimi paylaştıklarım onlar. Yeğenime hayır dualarda bulunanlar yine onlar. Ben size iyi ki varsınız demeyeyim de, ne diyeyim güzellerim benim..

Tutkum Sohbet Odaları

SohbetimSen’de neden benim tutkum sohbet etmek, şimdi anladınız mı canlar? Sizin de tutkunuz şimdiye kadar ne olursa olsun, bundan sonra SohbetimSen olacak, ben bundan eminim. Bunun için tek yapmanız gereken ise, derhal, şimdi, anında anasayfamıza girmek. Sonrasında ise kendinize bir takma isim, başka bir deyişle nick almak. Bu kadar basit. Üstelik tamamen ücretsiz ve üyeliksiz bir sohbet mekanı burası. Siz de bizim mekanımızı ziyaret etmeye ne dersiniz? Haydi, o halde, buyurun gelin. Biz sizi bekliyoruz, tutkuyla, mutlulukla, huzurla, keyifle, samimi ve içten sohbetlerimizle..

Vuslat Vera

www.sohbetimsen.net

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 196 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 29 Ocak 2024

1 Yorumlar
Kara gözlüm

Anam ağlar babam için babam ağlar anam için ölürmüyüm kalırmıyım kaç hekim bilir vay benim kadersiz dertli çileli başım hem içerden hem dışardan akar gözyaşım ÇOK SEVDİĞİMİZ SANATÇIMIZ İBRAHİM ERKAL ALLAH RAHMET EYLESİN SAYGI VE DUALARLA ANIYORUZ BU ŞARKISI TAMDA BENİ ANLATIYOR TÜM ŞARKILARINI ÇOK BEĞENEREK DİNLİYORUM YANİ DEMEM O Kİ İNSAN DERTLEŞMEK İSTİYOR BAZEN SİZİNDE SÖYLEDİĞİNİZ GİBİ HER İNSANIN KENDİNE GÖRE SIKINTILARI SORUNLARI HÜZÜNLERİ DERTLERİ VAR ALLAHIN YARDIMIYLA AYAKTA DURABİLİYORUZ VE MÜCADELE EDİYORUZ SON NEFESİMİZE KADAR ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN HAMD OLSUN ELHAMDÜLİLLAH EMEĞİNİZE SAĞLIK

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri