Canom Sohbet

Canom Sohbet

Canım sohbet mı Canom Sohbet mi demişim makale başlığını duyunca. Canom dediler. Tamam, peki, hiç sorun değil. Sanal alemde chat siteleri içindeyiz sonuçta değil mi? SohbetimSen de bir chat sitesi olunca, burada da insanlar tanışıyor, kaynaşıyor. Aynı reelde olduğu gibi, biraz daha iyi tanıyınca insanlar birbirlerine güzel bir sözle hitap eder. Şimdi bir erkeğin kanalda belki ablası, belki bacısı, belki de candan bir dost gibi sevdiği ama ilişkisi olmayan bir bayan arkadaşı oluyor. Ona kanal genelinde ‘Canım’ deyince yanlış anlaşılmalara yol açtığı için, bu erkek de o bayana ‘Canom’ demeyi tercih ediyor. Bu aslında çok anlaşılır bir durum. Ben de misal bayan olarak sohbetini sevdiğim erkek arkadaşlara, ‘can’, ‘cano’, ‘canikom’, ya da çok yakinen tanıyorsam ‘bidenem’ derim. Bu biraz daha sevgi sözcüğünün kaba hali oluyor. O zaman da yanlış anlaşılmıyor. Kafam rahat ediyor. En azından yakıştırma yapılmıyor.

Canom Sohbet Sitesi

SohbetimSen de bu anlamda tam bir ‘Canom’ sohbet sitesi. İçten, samimi, chat sohbet eden insanlar, birbirlerine ‘can’ veya ‘canısı’ diye sesleniyor. Şuan yine kulağım SenFM’de. Ali Ekber Eren söylüyor Gel bulut ol, yağ da biraz ıslandır, Al başımı, dizlerine yaslandır’. Ne saf sözleri var türkümüzün. Bir de Ali Ekber Eren’ın rahatlatan sesi olunca, çok hoş oluyor müzik eşliğinde makale yazmak. Bakın, bir sonraki parça Ali Kınık’tan ‘Ali Ayşe’yi seviyor’. İnsanlar şarkılarda, türkülerde bile yakıştırmalardan söz ediyor. Sohbet Siteleri içinde böyle yakıştırmalar yapılınca, sadece muhabbetine bakanların zoruna gidiyor. Özellikle oraya belirli bir arayışla gelmeyen, sohbet muhabbet etmeyi seven bayanlar bu konuda daha alıngan. Bazen chat yapmanın tadı kaçıyor insanlar ‘o senin sevgilin mi, bu sana canım dedi’ dedikçe. Bu sebeple de genelde bayanlar kaçınıyor sevgi sözcüklerinin kullanılmasından.

Canom Chat Odaları

Her neyse işte, anlayacağınız, her şeyi yanlış anlayan insanlar da var bu sohbet chat siteleri içerisinde. Siz yine de gelin, biz sizinle samimi, içten, keyifli ama seviyeli sohbet edelim burada. O insanların olması bizim burada olmadığımız anlamına gelmez. Can veya canom deseniz bile yanlış anlamayız yani. Bu sebeple içiniz rahat olsun. Muhabbetinizden geri kalmanıza gerek yok. Seveceğiniz dostlarla muhabbet etmek için anasayfamıza buyurun, nick alın. Haydi o halde, hemen gelin aramıza.

www.sohbetimsen.net

 

 

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 187 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 07 Şubat 2024

1 Yorumlar
SessizKrall

Bir CAN a can olabiliyorsunuz sizin ona verdiğiniz değeri gösterir. CANIM demek can dan öte bir sevginin karşılık beklemeden bile ona olan sevginin ifadesidir..

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri