Beyzam Sohbet

Beyzam Sohbet

SohbetimSen’de Beyzam sohbet ediyor. Beyzam kim mi? Beyzam benim dayımın kızı canlar. Peki ya bunun Dünya chat siteleri ile ne alakası mı var? Anlatayım dilerseniz. Kız kardeşimle Beyza’nın aralarında tamı tamına bir ay var. Önce kız kardeşim doğdu, Hollanda’da. 18 günlükken annemle Türkiye’ye uçtu bebişimiz. Aynı zamanda yengem de Beyza’nın doğumunu bekliyor. Biz de babam ve erkek kardeşimle arabayla gittik Türkiye’ye. Gurbet ellerde  yaşayan bir işçi ailesi olduğumuz için bir anda karar verip 5 kişilik bilet alamadık. Bu sebeple de biz kara üzerinden, annemle kız kardeşim de uçakla geldiler güzel vatanımıza. Aradan iki hafta geçmeden Beyza’mız da dünyaya geldi. Bizim kız sarışın, o esmer, sanki çift yumurta ikizi gibi giydirdik bebişleri. Bundan dolayı Türkiye’ye her gittiğimiz yaz kızlara aynı kıyafetleri alıp ikiz gibi giydirdik. Her yaz tatilinde ikizini kaybedip bulanlar gibiydiler. İşte gözümüzün nuru bir iken böylelikle iki oldu canlar.

BeyzamSohbet Chat Siteleri

Makale başlığını verdiklerinde hemen havada kapmamın sebebi de belki Beyza’ma olan hasretimdendir. Burnumda tütüyor benim kuzenim olan ikinci kız kardeşim. Her zaman yanında olamasam da, her zaman göremesem, konuşamasam da, benim değerlimdir bu esmer güzellik. Size anlatasım geldiği için yazdım. Her seferinde sohbet chat hakkında bahsediyorum zaten. Biraz sizin için de değişiklik olsun dedim. Zaten burada girip neler yapabileceğinizi siz benden de iyi biliyorsunuz aslında. Size bunları tekrar tekrar yazıp da canınızı sıkmak istemedim. Aslında şuan yine kulağımda canlı radyomuz, yayında sevdiğim DJ arkadaşlarımdan biri var. Hakan Taşıyan söylüyor “Ben sana tutkundum, ben sana tutsak, ben sana sürgündüm, sen bilmiyordun”. Beyzam da benim onu nasıl özlediğimi bilmiyor. Çok özledim kuzumu. Gurbette yaşamanın cezası hasrettir canlar. Akrabadan, dosttan, yardan, yarenden uzaktasın. Ha deyince yanında olamıyorsun. Üzülünce göz yaşını silemiyorsun. Düğünü, derneği, bayramı, seyranı, cenazesinde yanında bulunamıyorsun. SohbetimSen’de gelip memleketimden insanlarla muhabbet chat edince o özlemim biraz olsun diniyor.

Beyzam Sohbet Odaları

Siz de gurbetçiyseniz benim gibi. Veyahut Türkiye içinde birilerine hasretseniz, özlem çekiyorsanız başka bir deyişle. Ya da sizin de ha deyince ulaşamadığınız canlar varsa ve onların vuslatıyla yanıp tutuşuyorsanız. Ayrıca ücretsiz, üyeliksiz, anonim şekilde güvenilir sohbet istiyorsanız. Üstelik kendinize sığınacak bir liman, muhabbet edecek bir aile ortamı arıyorsanız. Gelin, biz size bir teselli olalım. Hatta hiç vakit kaybetmeyin. SohbetimSen sizi sarıp sarmalamaya hazır insanlarla dolu. O halde, burası tam da size göre diyebilirim. Haydi, hemen gelin. Beyzam sohbet makalesi burada biter, SohbetimSen’de yeni sohbet bitmez.

Vuslat Vera

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 190 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 17 Şubat 2024

3 Yorumlar
eSiLa

Emeğine yüreğine sağlık canım kısaca özlüyorsa özlenen özlemek güzeldir gelecekse beklenen beklemek güzeldir güzel yüreklerde özel olmanı temenni ediyorum emeğine o güzel yüreğine sağlık canım...

Berkay

Ah gurbet zalim gurbet aglatirsin adami,gözümde yaş kalmadı bıraksan yakamı demiş volkan konak :)) emeğinize saglik

UkaLa

emeğine yüreğine sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri