Mavi Sohbet

Mavi Sohbet

SohbetimSen’de konu başlığımız Mavi Sohbet bugün canlar. Mavi derken, nasıl yani, sohbetin renkleri mi olur diyorsunuz, değil mi? Olur elbet. Peki ya nasıl mı olur? Anlatayım. İnsanın hayatına dokunan bazı sesler, renkler, sayılar olur. Misal 3 sayısı bende kırmızıyı anımsatır. Ruhumu bunaltır kırmızı. Aynı zamanda kan, şiddet ve kasvet gibi şeyler aklıma gelir. Kuş sesleri yeşili, yani doğayı ve 8 sayısını, ruhuma çok iyi gelir. Mavi ise 7 sayısıdır benim için. Gökyüzü gibi özgürlüğe dair ne varsa anımsatır. En sevdiğim renktir bu arada. Belki de özgür ruhlu olduğumdan kaynaklıdır bu. Özgür ruhlu olmayı seviyorum. İnsanlarla sohbet muhabbet ettiğim zaman da bu sebeple fazla sıkmamaya çalışırım. Zaten ben insanların belirli sınırlar çerçevesinde özgür olduğuna inanırım. Öncelikle Allah’ın koyduğu sınırlar vardır tabii. Sonrasında ise insanların kanunları vardır. Sonrasında vicdanımız ve ruhumuzun hudutları. Son olarak da kalbimiz ve mantığımızın bize ‘Buraya kadar’ dedikleri var. “Benim özgürlüğüm senin sınırlarında biter” sözü ise şiarımdır.

Mavi Sohbet Odaları

Mavi Sohbet konumuzdan nerelere geldik. Demem o ki, ben özgürlüğü de severim, kuralları da. SohbetimSen’i de bu sebeple seviyorum aslında. Burada da kurallar var ve bu kurallar herkes için geçerli. Bu adalet terazisi de sohbet odaları içinde önemli bir unsur. Misal yöneticiler ile userler arasında kural farkı yok. Yönetimden birisi tutup da usere hatalı hareket ederse, ona da aynı şekilde ceza kesilir. Bu sebeple seviyorum SohbetimSen’de bulunmayı. Bir de size DJ odamızı anlatayım. Normalde hep #Sohbet ve #SenFM odasından bahsediyorum ya, bu sefer değişiklik olsun istedim. DJ odamızda 50’yi aşkın DJ’imiz ekli. Bunlardan bazıları sadece geceleri yayın alıyor, gündüzleri çalışıp akşamları anca vakit buldukları için. Sadece gündüzleri yayın alan arkadaşlar ise genellikle evde olan ev hanımları. Elfida’mız ise fabrikada çalışırken yayın yapıyor. Sağ olsunlar, radyomuzda çok emekleri var hepsinin. Ayrıca birbirlerine de yardımcı oluyorlar radyoyla alakalı herhangi bir sorunda. Biz de bu sayede radyo keyfi yapıyoruz işte.

Mavi Chat Siteleri

Mavi Sohbet etmek için chat siteleri arasındaki SohbetimSen.Net’e gelin siz de canlar. Hatta dilerseniz siz de SenFM radyomuzda yayıncı DJ’lerimizden olun. Özgürce chat yapıp, adalet terazinizi şaşırtmadan bizle ve bizde sohbet edin. Biz size kapımızı açtık, masmavi gökyüzüne bakarcasına. Üstelik ruhumuzu da açmaya hazırız, samimi bir dostu bulunca. Belki gönlümüzü bile açarız, sevgimizi hakkedince. Yeter ki siz sınırsız ve fütursuzca değil, edebinizle, saygınızla, sevginizle buyurun gelin. Haydi, o halde, hiç beklemeyin.

Vuslat Vera

www.sohbetimsen.net

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 210 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 27 Şubat 2024

1 Yorumlar
Deniz

Bende mavi rengi seviyorum mavi gökyüzü huzur mutluluk demek mavi deyince aklıma çok sevdiğim değer verdiğim arkadaşım geldi aklıma mavi renk favori rengi ALLAH SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU ÖMÜRLER VERSİN İNŞALLAH çok güzel bir makale olmuş emeğinize yüreğinize sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri