Üniversiteler arası chat

Üniversiteler arası chat

Üniversiteler arası chat imkanı ile herkese merhaba. Türkiyede toplamda 209 tane üniversite var diye biliyorum. Tam emin değilim ama en son araştırmalarımda öyleydi.
Üniversite sohbet sevenlerin bizlerle paylaştığı bilgilere göre bu üniversitelerin, 131 devlet üniversitesi.
11 teknik üniversite ve 2 güzel sanatlar üniversitesi bulunmakta. Google verilerine göre elbette.
1 tane yüksek teknoloji enstitüsü ve Polis Akademisi ve Milli Savunma Üniversitesi varmış ve 78 vakıf üniversitesi bulunmaktaymış. Elbette bi bilgiler sadece bildiğimiz belkide bilmediğimiz birçok üniversite bulunmaktadır.
Bu üniversiteleri bir arada toplama imkanı aslında na facebook da nede benzeri bir sosyal ağda mevcut değil. Örnegin;
Askeriyeye ait olan alanların gizliliği söz konusu…
Bu yüzden sosyal ağ olarak kısıtlamalar ancak seviyeli sohbet alanı olan sohbetimsen adresinde sizler için mevcut.

Üniversiteler arası chat

Biz insanlar her zaman aldıkça fazlasını isteriz. Bu yüzden bazen chat yaparken bulduğumuz arkadaşların kendimiz gibi üniversite okuyan birisi olmasını tercih edebiliriz.
Kültür farkı dediğimiz şey tamda burada ortaya çıkar. Aslında kendi seviyemizde sandığımız her hangi bir üniversite öğrencisi bile aynı kültüre sahip değildir.
Biliyoruz ki kültür;
Bir toplumun duruş ve düşünüş birliğini oluşturur fakat gelenek görenekler her türlü yaşayış biçimini kültürel olarak etkiler. Çünkü kültür denilen şey insanın biraz da yetişmesi ve gördükleriyle oluşur ve insan kültürü hep gelişmeye acıktır.
Yani her zaman dediğimiz şeye geliyoruz. Kimse okumakla adam olmuyor. Kendini geliştirmekle insan kültüre ancak sahip olabiliyor.

Üniversiteler Arası Chat

Üniversiteler Arası Chat

Sohbette kültür

Sizlerde eminim kendi kültürünüzde üniversiteli bireyler ile tanışmak istersiniz. Zor fakat imkansız asla değil.
Tanışmaya ve seviyeli sohbet etmeye hatta Mobil chat kolaylığına hazır mısınız?
Istediğiniz an erişim sağlaya bileceğiniz 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan sohbetimsen ekibi bayram seyran demeden sizleri üniversite sohbet imkanı ile tanışmak için davet ediyor.
Davete sizde icabet edin.
Ayrıca bayramın ikinci günü bugün www.sohbetimsen.net ekibi olarak kurban bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz.
Daha güzel bayramlarda daha mutlu günlerde sizlerle hep birlikte olmayı temenni ediyoruz…

Bugünlük sözlerime veda ederken. İstiyoruz ki, herşey dünlerinizden daha güzel olsun. Umut dolu ve mutlu bayramlarda görüşmek ümidiyle. Esen kalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 797 defa

Kategori: Chat, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Temmuz 2021

5 Yorumlar
Gül

AMİNNN CÜMLEMİZİN İNŞALLAH HEPİMİZİN KURBAN BAYRAMINI KUTLAR SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU NİCE BAYRAMLAR DİLERİM AYRI AYRI ŞEHİRLERDE OLAN ÜNİVERSİTELİLERİN BİRBİRLERİNİ TANIMA BİRBİRLERİYLE BİLGİ ALIŞVERİŞLERİ SAĞLAMAK İÇİN DÜŞÜNMÜŞ OLDUĞUNUZ BU KARDEŞLİK SEVGİ BARIŞ ORTAMI ÇOK İYİ OLMUŞ YÜREĞİNİZE SAĞLIK SAYGILAR

SoğukKahve

emeğinize sağlık iyi bayramlar

Tamara Tatari

Hayırlı Bayramlar.. Güzel bir düşünce ile açmış olduğunuz; "www.sohbetimsen.net" sitesi hayırlı olsun. Gençliğin boş ve gereksiz şeylerle zaman harcamaktan ziyade, kişisel gelişimine katkıda bulunacak; tarih, felsefe, sosyoloji, matematik ve fen alanlarında paylaşımlarda bulunması,gençlere büyük fayda sağlayacaktır. Bu vesileyle kurduğunuz sitenin hayırlı olmasını dilerim. Allah, işlerinizde kolaylıklar versin arkadaşlar.

Nisa

Herkesin emeğine sağlık

Gizemli

Yüreğinize Emeğinize Sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri