Yeni Sohbet Sitesi

Yeni Sohbet Sitesi

SohbetimSen.Net’e hepiniz hoş geldiniz arkadaşlar. Çok eski olmamakla beraber, eski chat siteleri arasında bulunan SohbetimSen, bir yönüyle de yeni bir sitedir. Yeni sohbet sitesi olarak da namını tez zamanda duyurdu. Şimdi eskiler, yeniler derken, arada kalmak da var tabii. Acaba eskisi mi daha iyi olur, yenisi mi, bu da tartışılır bir konu aslında. Bazen eskilere takılıp kalmak güzel olur. Misal bir eşya eskidikçe değerlenir. Zamanla nostaljik, sonra da antika diye adlandırılır. Hatta başka bir örnekle, eski kentler veya yapılar misaline göz atabiliriz. Efes, Truva, Kapadokya Yeraltı Şehirleri, İstanbul’un tarihi sarayları, konakları, camileri, say say bitmez. Bunların hepsi elbet çok değerlidir. Lakin yeni yapılar veya yeni eşyalar, aynı zamanda yeni yerler de değerlidir. Eskişehir’e yapılan Masal Şatosu oranın yeni gözdelerinden. Ya da ahşaptan yapılan yeni bir baston. Ya da oltu taşından yapılan bir tesbih. Şimdi bunlara değersiz diyemeyiz ki. Elbette hayır. Hepsinin kendince ayrı bir değeri vardır. Sohbet sitelerinin de.

Yeni Chat Sohbet Sitesi

SohbetimSen de işte, aynı şekilde, bizim için çok değerli. Yan domainlerinden birkaçı kendisinden yaşça büyük ve eski, bazıları ise çok daha yeni. Ama SohbetimSen’in bizdeki yeri çok farklı. Burada sohbet ederken kendimizi tamamen evimizde hissediyoruz. Sohbet odaları evimizin odaları, kullanıcılar ailemizin birer üyesi. Radyomuz SenFM’in Dj’leri ruhumuza müzikle hitap eden canlar. Üstelik yeni sohbet sitesi olan SohbetimSen gayet de kendini sevdirdi ziyaret eden userlar arasında. Burada size kolay kolay sapıklık edecek insan olmaz. Barındırmıyoruz öyle kişileri. Evet, normalde özele müdahale etiyoruz. Lakin bazı insanların özeli de bizim evin yatak odası değil. Bilmem anlatabildim mi? Hani, mutfak olarak kullansalar hadi neyse de, Çocuklar duymasın dizisindeki gibi.

Yeni Mobil Sohbet Siteleri Sitesi

Yeni Sohbet Odaları

Her neyse, demek istediğim, kurallara uyulduğu sürece kapımız Mevlana misali herkese açık. Biz burada nezih bir aile ortamında keyifli sohbet etmek istiyoruz. Bunun için isterseniz birkaç arkadaşınızla beraber chat yapabileceğiniz oda da açabiliriz. Karadeniz odamız bu şekilde oluştu. İlgimi çekti, ben de deneyimleyim mi diyorsunuz? O halde, haydi buyurun gelin, www.sohbetimsen.net sitesinde beraber sohbet edelim.

 

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 135 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 08 Ekim 2023

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri