Geveze Sohbet Odaları

Geveze Sohbet Odaları

Geveze sohbet odaları makalemize hoş geldiniz arkadaşlar. Bir gün SohbetimSen.Net için böyle bir makale yazacağım hiç aklıma gelmezdi ya, hadi Vira Bismillah diyelim. Anlatalım bakalım neymiş bu sohbet odalarını anlamlı ve değişik kılan. Bunun için önce geveze kelimesinin ne manaya geldiğine bakalım. Genellikle geveze sürekli konuşan, konuşmadan duramayan, dur durak bilmeyen, başka bir deyişle gevezelik yapanlara denir. Çenesi düşük, ya da çenebaz da diyebiliriz bu kişilere. Mecazi manada sır saklamayan, boşboğaz kişilere de kullanılır. Bir de bunun karşısındakini hiç merak etmeden, sürekli kendinden bahseden cinsi vardır. Yani aynı zamanda biraz da egoist olur bu insanlar. Hoş sohbet demiyoruz bak bunlara. Hoş sohbet insan pek gevezelik yapmaz. Kötü de anılmaz. Daha çok o insanla muhabbet sohbet ederken zevk alırsın. Oysa ki geveze insan öyle mi olur? Ondan bıkarsın belirli bir zaman sonra. Kendini bir yerlerden atasın gelir hatta ☹

Geveze Sohbet Siteleri

SohbetimSen gibi sohbet siteleri içerisinde bu geveze insanlar çok işe yarar. Lazımdır böyle insanlar buralarda. Klavyesi susmayan, dur durak bilmeyen insanlarla chat yapmak tad verir zira insana chat sitelerinde. Hiç sohbet etmeyen, sürekli izleyen insanlar da var tabii. Bazıları ilk başlarda biraz izler, karakter analizi yapar sitedeki insanlara. Bazıları da cumburlop dalar muhabbetin ortasına. Onlar gırgır şamata yapmayı da severler genellikle. O zaman tadı çıkar zaten sohbetin. Biraz laga luga, biraz takılmaca ile vakit geçer. Hatta Dj’lik yapan kişilerde daha da güzel oluyor gevezelik. Bazı Dj’lere anons yapmak da yakışıyor tabii, lakin dinleyiciler ile interaktif olmak da ayrı meziyet. Böyle bir Dj arkadaşımız var mesela. Her sohbet odasını takip eder, laf yetiştirir, şarkı arasında bir-iki dakika bile olsa insanlara takılıyor. İşte onun yayınını dinlemek bana çok keyif veriyor. Özellikle onun yayınları esnasında zaten sohbet odalarımız full dolu oluyor. Keyifli bir sohbet oluyor geveze sohbet odaları içerisinde.

Geveze Chat Sohbet Siteleri Odaları

Geveze Chat Siteleri

Demek ki geveze olmak bazen işe de yarıyor. Bu yüzden siz de gevezelik yapmayı seviyorsanız, buyurun gelin derim sohbet sitemize. Chat yaparken hızınızı alamazsanız, belki bakarsınız, siz de Dj olur, yayınlarda çene çalarak keyifli vakit geçirirsiniz, kim bilir? Haydi, o halde, hiç beklemeden buyurun gelin www.sohbetimsen.net adresine, hemen aramıza katılın.

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 211 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 10 Ekim 2023

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri