Adana Sohbet Siteleri

Adana Sohbet Siteleri

Adana sohbet siteleri ile herkese merhaba. Biliyoruz ki orman yangınları çıkan şehirlerimizden birisi Adana. Aslında sabaha karşı çıkan yangının kontrol altına alındığı haberlerini almıştık.
Fakat yine de çok dikkat edilmesi gereken havanın ısısı ve rüzgar etkisi. Çünkü en ufak kalan bir ateş yeniden harlanmaya sebebiyet verebilir.
Şimdi güncel sohbeti bir kenara bırakalım. Gelelim asıl mevzumuza. Chat siteleri içinde sordum “Adanalı var mı, bana bilgi verebilir mi?” diye. Adanalı olmaz mı? Dolu. Fakat öyle şeyler söylediler ki. Hatta biri dedi mumbar, bici bici, biri dedi Mavi Şimşekler, Çarşı gibi…
Dedim nedir bunlar? Bilmeyen ne anlasın. Bende Adanalı değilim nihayetinde. Taşköprü, Büyük Saat, Küçük Saat. İlahi, herhalde müneccim sandılar beni. Meğerse mumbar bir dolma çeşidiymiş. Bağırsak içinde dolma harcının olmasıymış. Oysa benim gözüme pek güzel görünmedi şahsen. Bici bici ise bir muhallebi türü diye geçiyor. Rendelenmiş buz ve pişmiş nişastayla şerbetin karışımı, lakin fazla karıştırma ki yaz aylarının muhteşem serinleten lezzeti bozulmasın.

Adana Sohbet Odaları

Gel gelelim Adana Demirspor’a. Mavi Şimşekler, Çarşı gibi sözler de futbol takımına ithaf ediliyor. Adana sohbet içinde de bu böyle. Daha neler duyacağız bakalım.
Büyük Saat ve Küçük Saat sözlerine gelirsek, o da Adana ilinin saat kulesiymiş. Aslında biraz yaptığım araştırmalar benim Adana’yı gezmem gerektirdiğini  gösteriyor. Peki siz hiç Adana sohbet ile hiç sevdiğiniz bu şehrin özelliklerini konu edindiniz mi?
Ya da sizler Adana chat siteleri içinde olanlar olarak bu şehrin tüm güzelliklerine bize yazıyla refakat edebilirsiniz.
Sohbetimsen.net sohbet sitesi mesafeleri yok ediyor. O halde sohbetimizi sohbetinizle taçlandırın.
Değiliz herkes gibi sıradan, hamdolsun Adana’lı yaratmış Yaradan diyorsanız.
Adana sohbet siteleri için Şehirler arası sohbet yada şehrimiz insanıyla muhabbet için yapmanız gereken çok basit hemen sohbetimsen.net adresine giriş yaparak bizimle aşkım şalgam ve kebap diyerek sohbet edebilirsiniz.

Adana Sohbet Siteleri

Şehirler Arası Sohbet

Adana sohbet siteleri ve sohbet odaları içinde şehirler arası chat yaparken “Sosyete değiliz tarzımız olsun. Zengin babamız yok ki arabamız olsun. Adana’lıyız bırak da farkımız olsun.” diyorsanız farkınızı burada bizimle göstermeye ne dersiniz?

Sanatı ve kültürü harika temsil edin. Gezip görülecek yerleri anlatın. O yerlerin özelliklerine dikkat çekin. Bizlere sohbetinizle eşlik edin.
Belki de bizlere www.sohbetimsen.net ailesi olarak gezip görülecekler listenizi hazırlayıp, bizlere harika bir gezi için ev sahibi olabilirsiniz.
Haydi biz size sohbette, siz de bize gezimizde ev sahipliği yapın.
Bugünlük hoşça kalın. Bir dahaki sefere en güzel şehirlerle sizlerle olmak ümidiyle. Esen kalın…

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1251 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 09 Ağustos 2021

4 Yorumlar
Musty

En çok merak ettiğim ve görmek istediğim illerden biri ama bir türlü nasıp olmadı ama buyıl adananın super ligde olması bu hayalımı gerçekleştırecektır

Nuray

Öncelikle Adanada çıkan yangından dolayı KARDEŞLERİMİZE GEÇMİŞ olsun DİLERİM ALLAH YARDIMCILARI OLSUN KORUSUN İNŞALLAH BİR DAHA YAŞANMAZ ADANAYA GİTMEK GÖRMEK VE GEZMEK İSTERİM İNŞALLAH NASİP KISMET OLURSA

Gizemli

Çok önceleri yaşadığım şehir güzeldir her kişinin yaşayıp gördüğü geçirdiği şehir güzel olur teşekürler

Emin

Adana gerçekten görülmesi gereken yer

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri