Adana sohbet siteleri

Adana sohbet siteleri

Adana sohbet siteleri ile herkese merhaba. Biliyoruz ki orman yangınları çıkan şehirlerimizden birisi Adana. Aslında sabaha karşı çıkan yangının kontrol altına alındığı haberlerini almıştık.
Fakat yinede çok dikkat edilmesi gereken havanın ısısı ve rüzgar etkisi. Malum en ufak kalan bir ateş yeniden harlanmaya sebebiyet verebilir.
Şimdi güncel sohbeti bir kenara bırakıp. Gelelim asıl mevzumuza chat siteleri içinde sordum. Adanalı varmı bana bilgi verebilirmi diye.
Adanalı olmaz mı dolu. Fakat öyle şeyler söylediler ki biri dedi mumbar, bicibici biri dedi mavi şimşekler çarşı gibi…
Dedim nedir bunlar bilmeyen ne anlasın. Bende Adanalı değilim nihayetinde. Taş köprü, büyük saat küçük saat ilahi müneccim sandılar beni.
Meğerse mumbar bir dolma çesidiymiş. Bağırsak içinde dolma harcının olmasıymış. Benim gözüme pek güzel görünmedi şahsen.
Bici bici ise bir muhallebi türü diye geçiyor. Rendelenmiş buz ve pişmiş nişastayla şerbetin karışımı lakin fazla karıştırma yaz aylarının muhteşem serinleten lezzeti bozulmasın.

Adana sohbet siteleri

Gelelim Adana demir spora mavi şimşekler çarşı gibi sözleride futbol takımına itafenmiş.
Daha neler duyacağız bakalım.
Büyük  saat ve küçük saat sözlerine gelirsek, oda Adana ilinin saat kulesiymiş. Aslında biraz yaptığım araştırmalar benim Adanayı gezmem gerektirdiğini  gösteriyor. Peki siz hiç Adana sohbet ile hiç sevdiğiniz bu şehrin özelliklerini konu edindiniz mi?
Yada sizler Adana chat siteleri içinde olanlar olarak bu şehrin  tüm güzelliklerine bize yazıyla refakat edebilirsiniz.
Mesafeleri yok ettiğimiz sohbetimsen.net sohbet sitesi sizin sohbetinizle taçlanacak.
Değiliz herkes gibi sıradan, hamd olsun Adanalı yaratmış yaradan diyorsanız.
Adana sohbet siteleri için Şehirler arası sohbet yada şehrimiz insanıyla muhabbet için yapmanız gereken çok basit hemen www.sohbetimsen.net adresine giriş yaparak bizimle aşkım şalgam ve kebap diyerek sohbet edebilirsiniz.

Adana Sohbet Siteleri

Adana Sohbet Siteleri

Şehirler arası sohbet

Şehirler arası chat yaparken “Sosyete değiliz tarzımız olsun. Zengin babamız yok ki arabamız olsun. Adanalıyız bırakta farkımız olsun.” Diyorsanız farkınızı burada bizimle göstermeye ne dersiniz?

Sanatı ve kültürü harika temsil eden gezip görülecek yerleriyle o yerlerin özellikleriyle bizlere sohbetinizle eşlik edebilirsiniz.
Belkide bizlere www.sohbetimsen.net ailesi olarak gezip görülecekler listenizi hazırlayıp bizlere harika bir gezi için ev sahibi olabilirsiniz.
Haydi biz size sohbette sizde bize gezimizde ev sahipliği yapın.
Bugünlük hoşçakalın bir dahaki sefere en güzel şehirlerle sizlerle olmak ümidiyle. Esen kalın…

Yazar: Musty azad

Görüntüleme: 861 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 09 Ağustos 2021

4 Yorumlar
Musty

En çok merak ettiğim ve görmek istediğim illerden biri ama bir türlü nasıp olmadı ama buyıl adananın super ligde olması bu hayalımı gerçekleştırecektır

Nuray

Öncelikle Adanada çıkan yangından dolayı KARDEŞLERİMİZE GEÇMİŞ olsun DİLERİM ALLAH YARDIMCILARI OLSUN KORUSUN İNŞALLAH BİR DAHA YAŞANMAZ ADANAYA GİTMEK GÖRMEK VE GEZMEK İSTERİM İNŞALLAH NASİP KISMET OLURSA

Gizemli

Çok önceleri yaşadığım şehir güzeldir her kişinin yaşayıp gördüğü geçirdiği şehir güzel olur teşekürler

Emin

Adana gerçekten görülmesi gereken yer

Cevap bırakın