Chat odaları

Chat odaları

Chat odaları ile herkese merhaba. Bu günlerde sürekli sohbet siteleri odaklı makale yazdığım için zaman zaman ne yazsam diye düşündüğüm olmuyor diyemem.
Fakat illa güne bir konu edinerek başlıyorum. Normalde ortalama bir aydır her günüm sadece sohbet makalesi yazarak başlıyor.
Yatağıma uzanıp makale yazmayı oldum olası seviyorum. Artık chat yapmadan daha çok makalede yazmaktan zevk alıyorum. Senelerdir bu böyle.
Fakat yazabilmek için illaki sohbet siteleri içinde takipte etmek gerekiyor.
Yenilikleri yada o alanda oluşan olayları.
Biliyoruz ki harika aşk hikâyelerine yada harika dostluklara ev sahipliği edebiliyor sadece sohbet alanları.

Biz insanlar kabul edemesekte bazen ruh halimiz söyleşimizi etkiliyor. Bazen agresif tavırlarımız insanlardan uzaklaştırıyor. Bazen aşk dolu halimiz herkese aşkla baktırıyor.
Fakat bazende tam olması gereken duygularla insan yol alıyor. Iyiki varsın dediklerini tanıya biliyor. Ben her zaman diyorum mesela benim dost halim harika. Fakat benimle sevgili olunmaz ve düşman hiç olunmaz. Bazen kendi gazabından korkan bir insan halini alıyorum chat sitelerinde

Chat odaları

Ben bazen harika insan dediğim kişileri hayatıma sevgili olarak aldığım zaman kaybettim.
O yüzden harika demekten de hayatıma birilerini sevgili olarak almaktanda vaz gectim. Evet zaman zaman öyle de kaybettim.
Ama buna sanalında hayatında cilvesi diyebiliriz.
Chat siteleri içinde sadece sohbet etmek insanın reel hayatından farklı olmasını  gerektirmez.
Fakat hiç unutmam eski erkek arkadaşım bana söyle derdi. Bende üç kişilik var; biri sanalda, biri gerçek reel hayatımda, biride arkadaş çevremde ayrı diye. Ne kadar doğru söylüyor olduğunu bir kez daha anladım ben bu alanlarda.
Aslında fazlasıyla çift kişilikli yada dediği gibi üç kişilikli insan çok fazla. Bunu chat ortamları içinde görmek mümkün.
Fakat herkesinde aynı olduğunu düşünmek yanlış. Beş parmağın beşi bir olmadığından kardeş kardeşe benzemezken.
Bu alanda insanların hepsinin bir olduğunu düşünmek büyük hata.

Chat Odaları

Chat Odaları

İnsan insana benzer

Herkes tip olarak birbirine benzeye bilir. Zaman zaman huylarda benzerlik gösterir. Fakat her bir birey kendinden meshuldur.
İnsan insana benzer, huylarda birbirine benzer. Ama her bir birey aynılarını yaşatmaz.
Kimisi sahip çıkar, kimileri dostluğu düşmana çevirir. Her zaman olması mümkün ama Sohbet odaları  insanların birbirlerini birebir görmeyişleri fazlasıyla çirkinleşmelerine sebep olabilir.

Bire bir reel hayatta yüz yüze baktığımız zaman zaman eşlerimiz bile çirkinleşmiyor mu?
Yine açıldı kalemim daha fazla uzatmadan veda edim en iyisi. Demek istediğim kısaca iyisiyle kötüsüyle sizleri ağırlayacak en nadide mekan www.sohbetimsen.net adresi. Sizde pişman olmazsınız emin olun… Hoşçakalın

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 678 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 02 Ağustos 2021

6 Yorumlar
Azad

sohbet sitelerinde, real hayatlarında ve arkadaşlarıyla bulundugu ortamdadeğ,şkenlik gösteren insanlargibi olamıyorum bensanalda neysem realdede aynıyım malesef..

Harika

Ben kişilik olarak doğal her zaman olayların hep iyi tarafından bakıp düşünen bir kişiyim yapmacık sahte gülüş iki yüzlü yalancı kibirli insanları sevmem sohbet alanında da reelde aynı kendim olduğum gibi seven insan beni böyle sevsin isterim evet genel olarak iyi niyetimizi suistimal eden insanlardan dolayı hep üzülen taraf oluyoruz malesef ama yinede olsun iyi olmaktan hiç vazgmiyeceğim ömrüm yettiği sürece sevdiğim insan beni yalansız sevdiği sürece bir ömür boyu severim sahiplenirim korurum yeterki sevgi gerçekten ve yürekten olsun çok güzel makale olmuş YÜREĞİNİZE sağlık huzurlu günler dilerim

Gizemli

Real da nasıl oluyorsak sanalda öyle olmak gerekli kimileri öyle değil ama biz bazılarımız maskeli değil maskesiz yüzümüzü gösteren oluyoruz İçten sevmek her zaman güzeldir Emeğinize Sağlık

Emin

Emeğinize sağlık😊😊

GreYy

Bı kaçtır giriyorum sitenize eski bir arkadasimi gördüm espiri yaptık sakalastik ortada küfür yok terbiyesizlik saygısızlık yok yaptigimiz şaka yüzünden atıldık bumu sizin anlayisiniz yazık böyle yetkililer koymussunuz

    Sadece Sen

    Bayım, sonuçta arkadaşınız olup olmadığını bilmediğimiz için, kullanıcının rahatsız olduğunu düşünerek müdahale etmek zorunda kaldık.

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri