Chat kanalları

Chat kanalları

Chat kanalları konumuzla bugün yeni bir makaleye başladık. Biraz güncel sohbet konularından bahsetmek istiyorum.
Bugünlerde evet doğal afetlerden fazla bahseder olduk. Dolayısıyla chat siteleri içinde konular hep bugünlerde yaşanan afetlerden oluyor.
Hayat öyle bir hal aldı ki, insanlar hiçbir şeyden ders almıyor. Yangınların suikast olabileceği düşünülüyor.
Kimi siyaset sevenler Cumhurbaşkanını baz alıyor.
Peki sevgili seviyeli sohbet edenler sizce hangisi?
Ben bizzat düşüncemi paylaşmak istiyorum. Siyâset sevmiyorum fakat ben güncel olarak olayları tanımlamaya çalışıyorum.
Bu sınav sadece devlet için olsaydı seksen iki milyon insan cezasını çekmezdi diye düşünüyorum.
En basitinden hangi birimiz kuran dinlemek yerine müzik dinlemeyi tercih etmedik. Yüzlere takılan fecelere bahane bulurken hangi birimiz istekli takmıyoruz şuan fece tarzı maskeleri?

Chat kanalları

Amacımız kimseyi yargılamak değil. Her birimiz gündemden haberdarız. Bitmek bilmeyen belaların yaradan daha beterinden korusun diye dua eder olduk.

Evlere girmezdi bir çok Allahım kulu şimdi bilerek ve isteyerek bir çoğumuz evlere kapandı. Seviyeli sohbet ederken bile ne kadar korusakda dilimizi belkide bilmeden şirke girdik.
Dedikodular bitmek bilmedi. Malûm facebook gibi sosyal paylaşım ağları herkesin özelini bile afişe eder oldu.
Yani demek istediğim illa bir ders alınması gerekiyorsa bütün insanlar ders almalı diye düşünüyorum.
Günah sadece bir kişiye ait olsaydı onca insan ceremesini çekmezdi.
Chat siteleri içinde dediğim gibi her zaman her konunun sohbeti yapılabilir. Saygı ve sevgi çerçevesi içinde. Önemli olan karşında anlaşabileceğin bir bireyin olması.

 

Chat Kanalları

 

Güncel sohbet

Laf lafı açar. Güncel sohbet böylelikle ilerler. Bugün konu yangınlar yarın haberlerden duyduğun yedi kişinin katili olur konu.
Haberler malum bu günlerde baya dolu. Katil zanlılarımı ararsın. Yoksa dolandırıcılarımı ne ararsan haberlerde mevcut.
Biraz moral bozulsada haber izlerken illa sohbeti yapılır  chat siteleri içinde.

Sizlerde seviyeli bir şekilde gündemi konu almak için www.sohbetimsen.net adresini hemen ziyaret edin.
Bugünlük sözlerime böylece veda etmek istiyorum. Yarın yeni bir konu ile güne merhaba diyeceğiz. Her yeni gün yeni bir gündem demek. Herşey  gönlünüzce olsun. Hoşçakalın…

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1352 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 01 Ağustos 2021

4 Yorumlar
Fatma

HER GÜN YENİ OLAYLAR HER GÜN YENİ ÜZÜCÜ HABERLER DUYUYORUZ BAZEN ÇOK YAKINIMZDA BAZENDE ÇOK UZAKTA YAŞANAN KÖTÜ OLUMSUZ OLAYLAR DAN HEPİMİZ ÜZÜLÜYORUZ ESKİDEN İNSANLAR DAHA MUTLU YAŞARLARMIŞ BENCE ÇOK DOĞRU SÖZ ESKİDEN İNSANLAR YAPMACIK DEĞİLDİ YALAN DOLAN OLSA BİLE ÇOK NADİR OLMUŞTUR KOMŞULUK İNSANLAR EVLERİNİN KAPILARININ ÜSTÜNDE ANAHTARLARINI RAHATCA BIRAKIP OTURABİLİYORLARMIŞ O DERECE KOMŞULUK YAKINLIĞI DOSTLUĞU SAYGISI SAMİMİYET DÜRÜSTLÜĞÜ VARMIŞ ŞİMDİ YANDAKİ KAPI KOMŞUSUNU TANIMIYOR GÜVENMİYOR İNSANLAR O DERECE TEHLİKELİ GÜVENSİZ BİR HAYAT YAŞAR OLDUK NEDENİ İNSANLARIN BİRBİRİNE KARŞI DUYDUĞU KİN NEFRET İNSANLARIN BİRBİRLERİNE KISKANMASI ZENGİN FAKİR AYRIMI AÇIK KAPALI GİYİM TARZI OLARAK İNSANLAR BİRBİRLERİNDEN GİTGİDE UZAKLAŞTILAR SEVGİNİN YERİNİ NEFRET ÖFKE ALDI MALESEF ÇOK ÜZÜCÜ ÖNCE HEPİMİZİN İÇİNDE OLAN ALLAH SEVGİMİZİ DAHA ÇOK DİLE GETİREREK HER İŞİMİZİ BESMELE VE DUA EDEREK BAŞLAYARAK YAPARSAK BİRAZCIKTA OLSA İÇİMİZDEKİ DÜŞMANLIK NEFRET BİRAZ DAHA AZALIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM BU ZOR ZAMANLARIMIZDA ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCIMIZ OLSUN KORUSUN İNŞALLAH DİLERİM HASTALIKTAN DOLAYI VATANIMIZ UĞRUNA CANLARINI FEDA EDEN ŞEHİTLERİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN DİLERİM UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ BU ZOR GÜNLERİMİZDE HEP BİRLİKTE BARIŞ SEVGİ SAYGI İÇİNDE YAŞADIĞIMIZ SÜRECE ALLAHA DUA EDEREK ALLAHIN YARDIMIYLA BU ZOR GÜNLERİMİZDE SAĞSALİM BİTECEK İNŞALLAH DİLEĞİMİZ SEVGİ SAYGI BARIŞ DOLU GÜZEL GÜNLER İNŞALLAH

Azad

Allah devletimize zarar ziyane vermesin zorzamanlardan geçiyoruz.

Tamara Tatari

ALLAH, BÖYLE ZALİM DEVLETE ZEVAL VERİR Mİ BİLEMEM AMA BU DEVLETİN, BU MİLLETİN ÇOĞUNLUĞUNA ACI ÇEKTİRDİĞİ KESİN. OLUMLU VEYA OLUMSUZ OLAN HER OLAYDA DEVLETİN DİREKT VEYA ENDİREKT KATKI VE SORUMLULUĞU VARDIR. TABİİKİ; MİLLETİN BU ZULME KARŞI DURMAYIŞI DA BUNLARI HAKETTİĞİNİ GÖSTERİR. BÜYÜKLERİMİZ DEMİŞLER Kİ; "MİLLETLER, LAYIK OLDUĞU ŞEKİLDE İDARE EDİLİRLER."

Gizemli

Ne ekersen onu biçersin derler Kuruyun yanında yaşda yanarmış yaşantılarımızda böyle devam ediyor Teşekürler

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri