Edebisohbet

Edebisohbet

Edebisohbet ile herkese merhaba. Daha önce edebi sohbet makalesi yazmıştık. Okurlarımız hatırlar. Edebi sohbetin anlamı edebiyat içeren her şey. Kimi insanlar boş laf söz olarak algılıyor edebi sözleri oysaki. Şiirler, romanlar, hikayeler ve benzeri bir çok şey edebi bir eserdir.
Ve ben şiirleri de, romanları da çok seviyorum.
Hele sohbet ederken konu aşk şiirleri ise. SadeceSen nickli arkadaşımız güzel bir makale yazdı.
Ahmet Batman sözleri içeren. Beni onbeş yıl evvel öncesine götürdü. Kağıtlara sözleri yazar, etrafını yakar ve duvarıma yapıştırırdım.
Nasıl da anımsattı o günleri bana Ahmet Batman sözleri makalesi.
Daha sonra SadeceSen arkadaşımız bir makale daha yazdı. Ceyhun Yılmaz sözleri makalesi. Ne güzel kaleme almış. Bazen bir aileye istinaden bazen bir aşka hitaben.
Bunların hepsi birer edebi alıntı elbette. Lakin şunu unutmamak gerek bazen okunan kitaplar, şiirler yada dinlenen bir şarkı insana çok şey anımsatır ve insan konuşmak ister.

İşte  o konuşmaya ihtiyaç duyduğunuz her anda www.SohbetimSen.net adresi telefon kadar yakınında.

Edebisohbet

Sohbetin konusu her şey olur. Kitaplar konu olur.  Yaşanmış olaylar konuşulur. Bir yerleri gezeriz, görürüz ve anlatırız. Aklımıza ne gelirse.
Yeter ki siz chat yapmak isteyin. Sizler de Ahmet Batman sözlerinden bir alıntı paylaşın. Ya da Ceyhun Yılmaz sözlerinden bir kısmı yorum olarak bırakın makalenin altına.

İnsan onu üzen her şeyi paylaşabilir. Aldatılmış olabilirsiniz, ya da sürekli sendeleyen bir eşe sahip olabilirsiniz. Lakin sorunu kendinizde aramayın.
Emin olun insanların suçu sadece kendisindedir. Ya kıymet bilmezler ya da fazla doyumsuzdurlar.

Ama biliyor musunuz Edebi sohbet alanlarında merak edildiğini sevildiğinizi ve insanların iyi geldiğini görünce tutuklu kalıyorsunuz ya mekana yada insanlara.

Edebisohbet

Edebisohbet

Yeni sohbet siteleri

Yeni sohbet siteleri ile tanışmak için aslında bir sebebe ihtiyacınız yok. Emin olun bazen arkadaş, bazen eş olacak bir çok insan karşınıza çıkacak.
Fakat insanların ne olduklarına dikkat edin. Hiç ummadığınız taşlar baş yarıyor.
Siz sevgili chat severleri kafanızdaki eksikleri artıları yada eksileri hepsini silin.
Bu alanda sil baştan insanlarla tanışıp reel hayatınıza alıp şansınızı deneyebilirsiniz.
Lakin her şeyi yaşamaya hazırlıklı olun.
Yangınların gerekse insanlar sebebiyle, gerekse sıcaklık sebebiyle ortaya çıkmasını konu alarak başlatan sohbetiniz emin olun size güzel bir başlangıç sağlayacak. Hayvanlar, ormanlar insanlar kadar değerli. Bunu asla unutmayalım.
Marmaris’e, Bodrum’a, İstanbul’a, Manavga’ta, Didim ve Kocaeli gibi yangın çıkan her bölgemizdeki dostlarımıza geçmiş olsun diyoruz.
Geçmedi biliyoruz, fakat Yaradan beterinden saklasın inşallah. Bugünlük  sözlerime böyle son vermek istiyorum.

İnsanlardan daha fazla duyarlılık bekliyoruz.
Umuyoruz ki sesimizi bir nebze duyurabiliriz. Hoşça kalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 705 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 31 Temmuz 2021

4 Yorumlar
Filiz

AMİNNN MARMARİS BODRUM İSTANBUL MANAVGAT DİDİM VE KOCAELİNDE YANGIN ÇIKAN HER BÖLGEMİZDEKİ KARDEŞLERİMİZE GEÇMİŞ OLSUN ALLAH YARDIMCILARI OLSUN KORUSUN ALLAH ŞİFALAR VERSİN DİLERİM İNŞALLAH BÖYLE ÜZÜCÜ OLAYLARI YAŞAMAMAK DİLEĞİMİZ DOSTLUK KARDEŞLİK SEVGİ İÇİNDE YAŞAMAK VARKEN NEDEN BU NEFRET NEDEN KİN VE DÜŞMANLIK BİZE KÖTÜLÜK YAPAN İNSANLARIN HEPSİNİ KINIYORUM ALLAHA HAVALE EDİYORUM ELBET BİRGÜN CEZALARINI ÇEKECEKLER EN ÇOK ŞİİR SEVERİM ŞİİRLER İNSANLARIN PSİKOLOJİSİNİ RUH HALİNİ İFADE EDİYOR ANLATIYOR GÜZEL MAKALE İÇİN TEŞEKKÜRLER

Melek

AMİNNN ANLAMLI VE ÇOK İYİ BİR MAKALE OLMUŞ EMEĞİNİZE SAĞLIK

Gizemli

Emeğinize Sağlık Makale güzel olmuş

Tamara Tatari

MAALESEF BU KÖTÜ GÜNLERİ BİLE, İLERİKİ YILLARDA; "O GÜNLER İYİ GÜNLERİMİZMİŞ" DİYECEĞİZ. GELECEK, İNSANLARA UMUT VAADETMİYOR NE YAZIKKİ.

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri