Edebisohbet

Edebisohbet

Edebisohbet ile herkese merhaba. Daha önce edebi sohbet makalesi yazmıştık. Okurlarımız hatırlar. Edebi sohbet anlamımız edebiyat içeren herşey. Kimi insanlar boş laf söz olarak algılıyor edebi sözleri oysaki. Şiirler, romanlar, hikayeler ve benzeri bir çok şey edebi bir eserdir.
Ve ben şiirleride, romanlarıda çok seviyorum.
Hele sohbet ederken konu aşk şiirleri ise. SadeceSen nickli arkadaşımız güzel bir makale yazdı.
Ahmet Batman sözleri içeren. Beni onbeş yıl evvel öncesine götürdü. Etrafı yanmış kağıtlara sözleri yazar duvarıma yapıştırırdım.
Nasılda anımsattı o günleri bana Ahmet Batman sözleri makalesi.
Sonra Ceyhun Yılmaz sözleri makalesi yazdı SadeceSen arkadaşımız. Ne güzel kaleme almış. Bazen bir aileye istinaden bazen bir aşka hitaben.
Bunların hepsi birer edebi alıntı elbette. Lakin şunu unutmamak gerek bazen okunan kitaplar, şiirler yada dinlenen bir şarkı insana çok şey anımsatır ve insan konuşmak ister.
Işte o konuşmaya ihtiyaç duyduğunuz her anda www.sohbetimsen.net adresi telefon kadar yakınında.

Edebisohbet

Herşeyin sohbeti yapılabilir. Kitaplar konu olabilir, yaşanmışlıklar konuşulabilir. Gezip gördüğün yerler anlatılabilir. Aklınıza ne gelirse.
Yeter ki sen chat yapmak iste. Sizlerde Ahmet Batman sözlerinden bir alıntı yada Ceyhun Yılmaz sözlerinden bir kısım yorum olarak bırakabilirsiniz makalenin altına.

İnsanlar onu üzen her şeyi paylaşabilir. Aldatılmış olabilirsiniz sorunu kendinizde aramayın. Yada sürekli sendeleyen bir eşe sahip olabilirsiniz.
Emin olun insanların suç sadece kendisindedir. Ya kıymet bilmezler yada fazla doyumsuzdurlar.

Ama biliyor musunuz Edebi sohbet alanlarında merak edildiğini sevildiğinizi ve insanların iyi geldiğini görünce tutuklu kalıyorsunuz ya mekana yada insanlara.

Edebisohbet

Edebisohbet

Yeni sohbet siteleri

Yeni sohbet siteleri ile tanışmak için aslında bir sebebe ihtiyacınız yok. Emin olun bazen arkadaş bazen eş olabilecek bir çok insan karşınıza çıkacak.
Fakat insanların ne olduklarına dikkat edin. Hiç ummadığınız taşlar baş yarıyor.
Siz sevgili chat severleri kafanızdaki eksikleri artıları yada eksileri hepsini silin.
Bu alanda sil baştan insanlarla tanışıp reel hayatınıza alıp şansınızı deneyebilirsiniz.
Lakin herşeyi yaşamaya hazırlıklı olun.
Yangınların gerekse insanlar sebebiyle, gerekse sıcaklık sebebiyle ortaya çıkmasını konu alarak başlatan sohbetiniz emin olun size güzel bir başlangıç sağlayacak. Hayvanlar, ormanlar insanlar kadar değerli. Bunu asla unutmayalım.
Marmarise, Bodruma, İstanbula, Manavgata, Didim ve Kocaeli gibi yangın çıkan her bölgemizdeki dostlarımıza geçmiş olsun diyoruz.
Geçmedi biliyoruz, fakat Yaradan beterinden saklasın inşallah. Bugünlük  sözlerime böyle son vermek istiyorum.
Insanlardan daha fazla duyarlılık bekliyoruz.
Umarım sesimiz bir nebze duyulur. Hoşçakalın.

Yazar: Musty azad

Görüntüleme: 395 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 31 Temmuz 2021

4 Yorumlar
Filiz

AMİNNN MARMARİS BODRUM İSTANBUL MANAVGAT DİDİM VE KOCAELİNDE YANGIN ÇIKAN HER BÖLGEMİZDEKİ KARDEŞLERİMİZE GEÇMİŞ OLSUN ALLAH YARDIMCILARI OLSUN KORUSUN ALLAH ŞİFALAR VERSİN DİLERİM İNŞALLAH BÖYLE ÜZÜCÜ OLAYLARI YAŞAMAMAK DİLEĞİMİZ DOSTLUK KARDEŞLİK SEVGİ İÇİNDE YAŞAMAK VARKEN NEDEN BU NEFRET NEDEN KİN VE DÜŞMANLIK BİZE KÖTÜLÜK YAPAN İNSANLARIN HEPSİNİ KINIYORUM ALLAHA HAVALE EDİYORUM ELBET BİRGÜN CEZALARINI ÇEKECEKLER EN ÇOK ŞİİR SEVERİM ŞİİRLER İNSANLARIN PSİKOLOJİSİNİ RUH HALİNİ İFADE EDİYOR ANLATIYOR GÜZEL MAKALE İÇİN TEŞEKKÜRLER

Melek

AMİNNN ANLAMLI VE ÇOK İYİ BİR MAKALE OLMUŞ EMEĞİNİZE SAĞLIK

Gizemli

Emeğinize Sağlık Makale güzel olmuş

Tamara Tatari

MAALESEF BU KÖTÜ GÜNLERİ BİLE, İLERİKİ YILLARDA; "O GÜNLER İYİ GÜNLERİMİZMİŞ" DİYECEĞİZ. GELECEK, İNSANLARA UMUT VAADETMİYOR NE YAZIKKİ.

Cevap bırakın