Edebiyat sohbet kanalları

Edebiyat sohbet kanalları

Edebiyat sohbet kanalları için kısa bir araştırma yaptım. Lakin karşıma beklediğim sonuçlar çıkmadı. Ben edebi sohbet ağırlıklı siteler beklerken. Goygoy sohbet alanları ağırlıklı geldi karşıma.

Hele birde şu makale adı edebiyat sohbet için baya can sıkıcı.

Biz müslümanız, türküz, ana dilimiz türkçe. İnsanlar acaba bilerek mi yoksa gerçekten edeb kelime anlamı bilmeden mi bu aramaları yapıyor anlamış değilim.

Zaten biliyoruz ne derece farklı sohbet üzerine aramalar olduğunu, lakin o muhabbetin bile edebi hali mümkünken neden edepsizi tercihimiz.

Anlaşılması güç gerçekten. Edebi Sohbet makalesi yazmak isteyen bir webmaster in edebini eksiltip edepsizliği katması bile tartışılır bir hal aslında.

Ben ufakdanda olsa kınama etkinliğimi bir kenara bırakıp makaleme asıl amacıyla devam edeyim.

 

Edebiyat sohbet kanalları

Aslında edebiyatın anlamı çokta bence edebiyat anlatan bir şey degil. Edebiyat nedir diyince cevap:
İçten olmayan, gereksiz, boş sözler, süslü sözler. Anlamına geliyor.
Bana sorarsanız edebiyat hayatın anlamını anlatmaya ve hayata anlam katmaya yarayan bir türdür.
Malum fiilinden tut, yüklemine kadar kurduğunuz cümlelere anlam katmayı öğreten tek sanat. Bizlerde size anlamlı bir seviyeli sohbet etme fırsatı vermek istedik. Öznesini, yüklemini itinayla işledik. Sizlere kaliteli sohbet siteleri alanında en iyisini vermeyi borç bildik. Harika dostluklarla, seviyeli sohbet siteleri arayışınıza son vermek istedik.
Aile olarak görebileceğiniz hayatınıza öznesiyle yüklemiyle fiileriyle bir çok güzellikler katacak insanları karşınıza çıkartmaya biz hazırız.
Peki siz hala hazır değilmisiniz?

Edebiyat Sohbet Kanalları

Edebiyat Sohbet Kanalları

Anlam katan sohbet

Chat yapmak bir çeşit labirent gibidir. Girişi kolay fakat baya bir meşakatli yolu vardır. Lakin çıkışına gelince bana göre bu alanların çıkış kapısı kapalıdır. Hava almak için dahi açılmaz. Bazen giriş yapar yapmaz ayılıp geri sızanlar olur dışarıya. Fakat onlarda bir gün yeniden illa geri gelirler.
Çünkü insan hayatında anlam kaybettikce, hayatına anlam katan sohbet arar. Zamanla evlilikler kilişe hal alır. Bekarlar zaten ayrı bir arayışta.
Herkes inkar etsede burada herkes bişey arar. Kimisi hayatında eksik muhabbeti, bazıları dert ortağı. Zaman zaman sevgili arayanlar, bazende seviyeli chat sohbet arayışı yaparlar.
Sende ne olursan ol. Aradığın ne varsa sana anlam katan sohbet sadece www.sohbetinsen.net de..

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1306 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 29 Haziran 2021

4 Yorumlar
Musty

Teşekkurler..

Zehra

Güzel dilekleriniz için teşekkürler

Nisa

Teşekkürler...

Gizemli

Teşekürler Yüreğinize Sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri