En Yeni Chat Siteleri

En Yeni Chat Siteleri

SohbetimSen eski chat siteleri arasında bulunsa da yeniden en yeni chat siteleri arasında da yerini almayı başardı. Bundan dolayı da bu makaleyi yazıyorum. Peki ya eskilerde nasıl sohbet edilirdi diye merak ediyorsunuz, değil mi? Anlatayım. Eskiden bir chat sitesinde birisiyle tanışınca irtibatta kalmak için cep telefonumuz numaralarımızı olsa bile vermezdik. Zira kontör çok pahalıydı o zamanlar. Akıllı telefonlar zaten hiç yoktu henüz. Bundan dolayı tanıştığımız kişilere mail adresimizi verirdik. Birbirimize mail atarak yeniden aynı sohbet sitesinde buluşmak üzerine randevulaşırdık. İbrahim Erkal Aşkından Yanayım Mı şarkısında dediği gibi “Bıraktığın yerde bekler dururum” derdik.  Online sohbet edebilmek için başka bir imkanımız yoktu çünkü. Sonralarında ise MSN verip, oradan görüşmeye başladık. Sosyal medya platformları henüz gelişmediği için, başka bir seçeneğimiz yoktu Şimdilerde ise akıllı telefonumuz olsa bile, kimliğimizi saklamak istiyorsak, bunu Skype ile telafi ediyoruz. Halbuki yeni sohbet siteleri içerisinde de anonim sohbet etme imkanımız da var.

En Yeni Sohbet Siteleri

Dediğim gibi, SohbetimSen.Net de en yeni chat siteleri arasında yerini aldı. Bu sitede sohbet etmenin yanı sıra oyun odalarında da vakit geçiriyoruz. Bazen sohbet sitesi içerisindeki arkadaşlarımızdan birkaçı chat yapmaktan ziyade oyun odalarında takılmayı tercih ediyor. Bu arkadaşlarla anlaşıp bu odalarda hem beraber eğleniyor, hem zekamızı test ediyoruz bu sayede. OXM, Oyun, Bulmaca, Kelime, İslam gibi odalarda çeşitli genel kültür veya kelime oyunları ile keyifli chat yapıyoruz. SenFM radyo kanalında ise canlı yayın yapan DJ’lerimize eşlik ederek, onlarla da sohbet ediyoruz. Dinlemek istediğimiz parçalar olunca ise bu DJ’lerden istekte bulunuyoruz. Hatta öyle oluyor ki, hadi ben de biraz müzik zevkimi insanlara dinleteyim dediğimiz oluyor. Bu durumda radyo sorumlusuna DJ olmak istediğimizi iletiyoruz. Kendimizi DJ olarak ekletip, yayın yapacağımız programı akıllı telefon veya bilgisayarımıza indirip, biz de yayın alıyoruz. Böylelikle biz de hem canlı yayın yapıyor, hem de canlı sohbet ediyoruz sitemizde.

Eski Chat Siteleri

Eski chat siteleri ile farkımız da belki bu. O zamanlar fazla imkanlarımız yoktu. Şimdilerde internet alemindeki olanakların gelişmesi ile kendimizi geliştirme ve sohbet etmenin imkanları da çoğaldı. Siz de benim veya başka bir deyişle bizim gibi chat sohbet etmek, keyifli, eğlenceli vakit geçirmek isterseniz, buyurun SohbetimSen’e gelin. Eskiyle yeninin harman olduğu yerde kendinizi evinizde hissedeceğinizden ben çok eminim. Şimdilik görüşmek üzere, hoşça kalın arkadaşlar.

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 452 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 01 Ocak 2024

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri