Essohbet chat sitesi

Essohbet chat sitesi

Essohbet chat sitesi başlı başına bir sohbet platformu olmasına rağmen bana Eskişehir sohbet platformunu hatırlattı. Zira biliyoruz ki burada bir çok dostluklar kuruluyor. Farkında olmadan farklı insanlar aracılığıyla bam başka insanlarla tanışıyoruz.
Bam başka biri aracılığıyla birisiyle tanıştım. Aslında sevgili eşim her zaman bana sanal alemden kimsenin bana bir cacık olmayacağını söyler.
Fakat ben öyle bir abla ile tanıştım ki reel hayatımda sanıyorum dönüm noktası olacak.
Yeni tanımış olmama rağmen eşimden duyduğum sözler bile beni şok etti. Zira eşim kimse hakkında dört dörtlük demez.
Aslında elbette buda tabiri caise. Çünkü hayatta dört dörtlük insan yoktur.

Bende sanıyorum ki en iyi olabilecek birini bulmuşum ki sevgili eşim dört dörtlük dedi. Tanışmamızın çok eskiden olmasını öyle çok isterdim ki.
Hayatlarımızın karşılaşmış olmasına rağmen biz henüz yeni sunucular sayesinde tanışmış olmamız şaşırtıcı.

Essohbet

Bu makaleyi onun yazma iletişim ifadelerini kullanarak yazıyorum. Benden daha güzel bir diksiyona sahip ve kalemi, kelime darcığı geniş.
Ben kendimi fazlasıyla acemi hissettim. Aslında isterdim ki hikayenin tamamını benim için o kaleme alsın ama. Tanışma sebebimizi yada benzeri şeyleri paylaşmaya izin alamadım. Aslında şaşırdım da. Sanalda hakkında duyduğum insanla reelde tanıdığım insan bam başka çıktı. Şimdi iyiki diyorum iyiki random olarak tanıştığım abi beni ona benzetmiş. Aslında bir teşekkür borcum var ama. 🙂
Onada iznim yok. 🙂

Şimdi bu makaleyi herkes o yazdı sanacak. Yazım biçimi ona çok benziyor çünkü. Ama bu makaleyi ben öğretmenimin bana gösterdiği gibi akışkan ve hissedilir yazdım.
Oysa o kadar kolaymış ki makale yazmak diyorum şimdi.

Essohbet adı altında yazma sebebime gelirsek.
Yeni açılan sunucular adı altında Eskisehir sohbet bizim şehrimizin sitesi. Sizlerde kendi şehrimizden birileri olsun. Reel hayatıma taşıyacak dostum olsun diyorsan. Beni dinle.

Essohbet Chat Sitesi

Essohbet Chat Sitesi

Chat sitesi

Size garanti veremem. Bir çok insan kolpa burada. Fakat yeni sohbet siteleri arasında en iyisi olan sitemiz sohbetimsen hakkında garanti verebilirim. O halde www.sohbetimsen.net adresinde buluşmak ümidiyle diyorum sizi buluşmaya bekliyorum.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 423 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 19 Ağustos 2023

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri