Hollanda chat odaları

Hollanda chat odaları

Hollanda chat odaları ile herkese merhaba. Öğrendim ki hollanda sohbet edenlerden aramızda çok kullanıcı var. 1 ocak 2020 de Hollanda da Türkler üzerine yapılan sayım da resmî verilere göre. 416.864 Türk asıllı Hollanda vatandaşı yaşamaktadır. Diğer vatandaş gruplarına göre, Hollanda en çok Türk vatandaşımızı vatandaş olarak ağırlamakta.
17.44 milyon nüfusun içinde yok denecek kadar az olan Türklerin zaman zaman yalnızlık çekmeleri olağan bir şey.
Genellikle çermen kökenli bireylerin olduğu bu memlekette insan nasıl yalnızlık hissetmesin.
Bazı Türkler iş için bazıları da evlenmiş eş için orada. Hadi iş için bulunan diline hakim olmuştur. Fakat eş için orada bulunan evinde otururken pek dile hakim olacağını sanmıyorum.
Kendi bir tanıdığımdan biliyorum. Bir boşanma evresi geçirene kadar dil bilmiyordu. Nasıl ki eşi ile boşanma evreleri geçirdiler. O dönem kadın hırs yaptı. Iki küçük bebekle haklıydı. Ama hep sohbete ihtiyacı vardı.
Evet derdini soran kız kardeşleri vardı. Fakat kimseye gerekse rezil olmayayım çabasıyla. Gerekse kimse üzülmesin diye. Derdini hep ailesinden de sakladı.

Hollanda sohbet siteleri

Hal böyle olunca haklı olarak derdini paylaşmaya bir güvenilir sohbet siteleri ne ihtiyaç duydu.
Uzun lafın kısası hepimiz bazen evimizdeki üzülmesin yada anne babamız üzülmesin diye bazı mutsuzluklarımızı yutmuyor muyuz?
Bu mutsuzlukları bir chat siteleri içinde paylaşmıyor muyuz? Aslında hepimizin bir sebebi yokmu burada olmak için.
Bu yurt dışında olan müslüman vatandaşımız için daha çok ihtiyaç. İşte bu gibi durumlarda tam size göre bir adres. Kendi yurdumuzu özlediğiniz zamanlarda. Kendi dilinizden kendi dininizden sizi anlayan insanlarla sohbet etmek istediğiniz zamanlarda.

Hollanda Chat Odaları

Hollanda Chat Odaları

Yedi gün yirmi dört saat boyunca. Giriş yapabileceğiniz ve her daim sohbet etmek için birilerinin bulunduğu bir platform burası.
Ister sohbet et gönlün dinlensin. Ister oyun kanallarında zihnin canlansın. Radyo kanalımızıda asla unutma.
Birbirinden farklı dj’lerin eşliğinde istediğin parçayı armağan etme şansın. Sende katıl aramıza mesafeler yok olsun. Bugünlük bu kadar yeter sanıyorum. Tekrar buluşmak ümidiyle esen kalın…
Herşey gönlünüzce olsun. Klavyeniz hep www.sohbetimsen.net adresinde olsun.

Yazar: Musty azad

Görüntüleme: 421 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 07 Mart 2022

Cevap bırakın