Resimli sohbet siteleri

Resimli sohbet siteleri

Resimli sohbet siteleri arayan herkese merhaba. Biz insanlar birşeylere ulaşınca hep daha fazlasını isteriz. Türkiye sohbet eden olarak biliyorum ki ilk telefon, 1994 yılında kullanılmaya başladı. Tabii o zamanlar nerde akıllılık. Sesin kilometreleri aşıp karşılıklı ulaşması bile zaman alıyordu. Benim ilk telefonum ilkokul beşinci sınıfa giderken oldu. Şanslı bir çocuktum ama benim okulumda her çocuk şanslıydı. Hemen hemen bir çoğumuzun telefonu vardı. Çünkü bizler okulumuza kendimiz gidip geliyorduk.O dönem gazeteden kupon biriktirip almıştım ben o telefonu. Ama o dönemin en teknolojik cihazıydı. Her usanmadan o gazeteyi gider alırdım. Gazete okuma alışkanlığını o zamanlar edindim bir süre sonra da kitap okumak olarak devam ettirdim.
Ev telefonları vardı fakat taşınabilir değildi. Sabit bir yere bağlıydı. O yıllardan sonra teknolojinin önüne geçmek ne mümkün. Biz istedikçe Yaradan verdi. Ilk görüntülü konuşma cihazın kendisindeydi. Tabi çözünürlükte ona göre. Sonra whatsapp geliştirildi. İnsanlar daha fazlasını istedi tabiki her zamanki gibi.

Fotoğraflı sohbet siteleri

Veeee internet gelişti. 1994 yılında aslında internet vardı. 1993 yılında Türkiyemize girdi.  1991 yılında 1G lı telefonlar varmış. Lakin araç telefonu olarak fazlasıyla kodamanlarda kullanıyormuş. Yada asgeri iletişim diyelim. 1994 de 2G ile veri aktarımı  şeklinde kullanıldı. Multimedya mesajları gibi düşünün. Zamanla bu teknoloji gelişimini android telefonlara bıraktı. Tabiki bu süreç içinde elbette sohbet siteleri vardı. Lakin belirdi dönemde ancak evimizde bilgisayar başında yada iş yerinde bilgisayar ile iletişimi sağlanıyordu. Dijital çağın gelişmesi ile birlikte. Nasıl elimize dokunmatik telefonlarda internet ile crome kullanılmaya başladı. Işte o zaman her cihazdan olmasada destekleyen cihazlarla irc sohbet dünyasına adım atabildik telefonlarla.
Fakat o dönemde elbette irc dijitalliğe bu kadar yakın değildi. Yıllar geçtikçe iletişimin gelişmesi gibi. Sohbet odaları platformları kurulumcuları işlerini geliştirdi ve genişletti. Gün geçtikçe geldiğimiz son durum ise. Alt başlıkta.

Resimli Sohbet Siteleri

Resimli Sohbet Siteleri

Profilli chat yapmak

Dijital çağ gelişti ve bu zamanlarda yazılı sohbet sitelerinde bile evrim yarattı. Insan öyle güzel varlık ki beyni çalıştıkça hem kendini hem teknolojiyi geliştiriyor.
Şimdi son durum haberleri sizlere. Yazılı sohbet profilli chati giriş alanlarına yükledi.
Istediğin görüntüyü köy profiline. Kendini göster ister, istersen de kendini temsilen bir resim seç.
Üstelik profil içinde başka bilgilerde var.
Başka ne mi var? Merak ettiniz o vakit. Hemen akıllı telefonlarınızdan www.sohbetimsen.net yazın resimli chat nasıl olduğunu burada keşfedin.
Tüm kadınların Dünya kadınlar gününü sohbetimsen ailesi olarak kutluyoruz.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 823 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 08 Mart 2022

2 Yorumlar
Selin

Harika siteniz sohbet muhabbet arkadaşlıklar çok iyi güvenilir ve üstelik ücretsiz harikasınız EMEĞİNİZE sağlık teşekkürler Liva hanm SİZİNDE dünya kadınlar günününüzü kutlarım mutlu ve sağlıklı ömürler dilerim

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri