İzmit Chat Siteleri

İzmit Chat Siteleri

Sohbetimsen chat ve muhabbet sitemizin bu günkü başlığı İzmit chat siteleri. Dünyanın her yerinden kesintisiz bir şekilde sitemizde yer alına biliyor. O halde tabii ki dilerseniz İzmit’ten de giriş yapabilirsiniz. Ayrıca tamamen bedava ve güvenilir sohbet siteleri arasında en çok tercih edilen bir mekanız. Kolay kullanımı ve birden çok sürümü ile her yaştaki kullanıcıya hitap ediyoruz. Siz de bu chat ve muhabbet sitemizde yer alabilirsiniz. Şimdi size biraz İzmit’ten bahsedeyim.

Chat Siteleri

İlk olarak Kocaeli’nin bu şirin ilçesinin ismi Nikomedia diye bilinir. Bitinya Krallığı’nın başkenti olup, kralının ismi olan Nikomedes’ten dolayı Nikomedia’dır. Zamanla isim İznikomid, Osmanlı Hanedanlığı zamanında İznikmid ve Osmanlı’nın sonuna doğru İzmid diye geçer. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşu ve Harf Devrimi sonrası ise bugünkü haline geçer. Bitinya Krallığından sonra, Romalılardan İmparator Hadrianus, Caracalla, Licininius, I. Konstantin, ve I.Thedosius hüküm sürdü. Doğu Roma İmparatorluğundan sonra ise Bizans İmparatorluğunun eline geçti. I. Süleyman Şah İzmit’i Bizans’tan alıp, Anadolu Selçuklu Devleti’ne katsa da, 7 yıl sonra I. Aleksios geri aldı. 1337’de Osmanlılardan Orhan Beyin sancağı oldu. Osmanlı hanedanlığı sırasında bir kez 10 yıl kadar Bizans’ın eline düştü. 1888’de bağımsız sancak olup İzmit Mutasarrıflığı adıyla anıldı. 1918’de önce İngilizler, 1920’de Yunanlar tarafından işgal edildi. 1921’de yine Türklerin eline geçti. Ama İzmit chat siteleri bunun neresinde dediğinizi duyar gibiyim.

Chat Odaları

Bence de bu kadar tarih dersi yeter. Yok ismi, yok İmparatorlukları derken İzmit chat siteleri konusundan hiç bahsetmedik. Ya, aslında fazla da bahsetmeye gerek yok. Siz de biliyorsunuz. Chat odaları var, kullanıcılar var, adminler var, kurallar var. Bir de girip aynı ilçeden, şehirden, ülkeden veya başka yerlerden insanlarla tanışıyorsunuz. Chat yapıp, muhabbet ediyorsunuz. Sohbet edip aynı zamanda canlı müzik dinliyorsunuz. Dilerseniz DJ oluyorsunuz, başka meziyetleriniz varsa Web Seo’cu veya sales danışmanı oluyorsunuz. Aslında Chat odaları içinde founderlik de güzel şey, lakin çok meşakkatli iş. Her kişinin harcı değil, er kişinin harcı. Er derken de, genelde bayanların harcı, yanlış anlamayın. Kısacası, anlat anlat derseniz devam ederdim ama siz de sıkılmadan bitireyim bugünkü konumuzu diyorum. Gelin, görün, gözlemleyin, izleyin, dinleyin, katılın aramıza, tanışalım. Sizin seçiminiz olsun.

Vuslat Vera

 

www.sohbetimsen.net

 

 

 

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 148 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Şubat 2024

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri