Kalpsesi sohbet

Kalpsesi sohbet

Kalpsesi sohbet makale ismi harika bir isim. Neden derseniz hepimizin bir Kalbiminsesi dediği sohbet ortamı vardır. Hiç kimse eminim ki bir aşk yaşamak amacıyla gelmez sohbet etmeye.
Genel olarak çünkü ilk etapta gelen dostlarımız sadece sohbet etmek istediklerini belirtiyor.
Lakin değil belirtmek. Asla yapmam diyen insanlar bile burada kalbinin kapılarını aralıyor.
Peki neden? Çünkü burada bulunan insanların hayatlarının bir kenarında illa eksiklik var. Bunu her defasında söylüyorum.
Kiminde sevgi eksik, kiminde huzur, kiminde ilgi alaka. Yada benzeri bir çok şey.
Durum böyle oluncada insanlar burada az ilgi gördükleri veya eksik olan neleri varsa. Karşıda insanda onu bulduklarında sıkıca tutunmak istiyor.

Kalbimsohbet

Genel olarak aynı konularda muzdarip insanlar bir araya geldikleri zaman birebirlerindeki eksiklikleri tamamlıyor.
Bu durum insanı hem sanal sohbet sitelerine bağlıyor, zira eksikliğini tamamlayan yer olduğundan. Hemde karşıdaki insana bağlıyor, eksiklik onunla tamamlandığı için.
Örneğin; herşeyiniz olan biri çıkarsa bir gün karşınıza. Gün gelir sırdaşınız dert ortağınız olur. Omuzunda ağlarsınız. Gün gelir sevdiğiniz olur, aşk sözleri paylaşırsınız. Vakti gelir özeliniz olur. Özel olan herşey onunla olur.
Bir zaman gelir birlikte el ele göz göze eğlenirsiniz reeliniz olur. Hatta hayalinizdekini yerine getirirsiniz.
Bazen kavga edersiniz kızarsınız ama yinede o nasıl iyimi diye düşünmekten ona yazmadan edemezsiniz.

Kalpsesi Sohbet

Kalpsesi Sohbet

Kalbiminsesi

Ilk başlarda eminim sizede garip geliyor sanal sohbet ortamı üzerinde böyle duygular böyle insanlar. Güvenmek zor, doğruları duyup inanmak zor. Fakat siz doğru iseniz emin olun karşınızdaki doğru bir insan olacak. Lakin bazen sakıncalara dikkat etmek gerek ve herkese inanmamak gerek.

Burada olmaz demeyin Her şey heran olabilir. Belkide sizinde karşınıza  herşey olalım adam! Yada her şey olalım kadın! Diyen birileri çıkar. Neden olmasın benim karşıma her şey olalım diyen birisi çıktı.  Tüm eksiklerim onunla kapandı. Şimdi sizde her şey olan birini neden www.sohbetimsen.net adresinde bulamayasınız.
Kalbinizin sesi belkide burada artacak. Sizde Kalbimin sesi kalpsesi sohbet diyorsanız. Buyrun bu adres tamda aradığınız ortam. Hoşçakalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 660 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 23 Mart 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri