Mynet sohbet siteleri

Mynet sohbet siteleri

Mynet sohbet siteleri ile herkese merhaba. Üzerine uzunca düşündüm mynet sohbet bana ne hatırlatıyor diye. Geçenlerde bir makalemizde bahsetmiştik haber, müzik, magazin, oyun hepsi. Aradığınız ve zevk veren insana ne varsa hepsinin olduğu bir platform diye.
Elbette bunun yanı sıra aklıma geçmişin gelmesi oldu. İnsanlar o zamanlar daha yeni öğrendikleri için bu kadar kirlenmemişti. Yeni olduğundan insanlarda bu kadar kilişe değildi. Dürüstlük vardı ve insanların içi bu kadar fesat değildi.
Çok özlüyorum eski sohbet günlerini. Şimdi insanların birbirlerine bahsettiği yakınlığı yanlış anlaması olağan çünkü herkes kapalı kapılar ardında bir çok şeyi saklıyor.
Fakat insanların bilmediği şey şu her kuşun eti yenmiyor bir. Ikincisi dürüst olduğuna inandığınız bir insanın doğru söylediklerine inanırsınız.
Ama yok karşınızdaki insandan emin değilseniz yapacak birşey de yoktur. Bu alanda herkesi bir tutmak yanlış. Heleki karşınızdaki insan sizi etraftaki herkesten ayırmış ve sana ne varsa hayatında dökmüşse. Herkese yaptığın muameleyi ona yapmamalısın ki oda sendeki farkını anlayabilsin.

Mynet chat

Aslında demek istediklerim gayet net elbette sohbet siteleri içinde bunu anlaya bilene. Hatalar biz kullar için elbette kul hata eder. Lakin önemli olan o hatadan ders almaktır.
Bazende burada insanı zorla psikolojik şiddet ile birlikte bazı şeylere zorlamak. Mesela psikolojik şiddet insanlarda yalana başvurma sebebidir. Bunu asla unutmayın ve bir insanı değiştirmek yerine özünü görmeye çalışın.
Zira her zaman diyorum kimse burada gördüğünüz ve yazılarından tanıdığınız insan değildir asla.

Mynet Sohbet Siteleri

Mynet Sohbet Siteleri

Çok deli dolu birini tanırsın. Fakat gerçekte öyle biri değildir. Hatta birçok insan gördüm sevdiğini mutlu edemediği için kendi onurunu feda eden. Bu önü açık bir söz ben bunun üzerine çok fazla birşey yazmak istemiyorum elbette. Hani sanal sohbet içinde şiddet olmaz diye düşünür iseniz bu alandaki şiddet mahkemelerde en büyük cezayı hak alan cinsten bilesiniz.
Lakin anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az.

Mynet sohbet chat

Mynet chat öyle bi rüzgar gibi esti sanki içimde. Kelimeler aktı gitti makalemde. Demek istediklerimin binde birini bile diyememişken ben. Haykırmak için içimdekileri bir sohbet chat sitesine giresim geldi.
Böyle zamanlar değil mi zaten bizi sohbet sitelerine bağlayan.

Www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 794 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 24 Mart 2022

6 Yorumlar
AySimAy

Merhabalar,önceLikLe bizLeri böyle bir Sohbet platformunda buluşturup Güzel sohbetLer kurdurtan Sunucu SahipLerine Çok teşekkürler... Gerçekten çok iyi Bir yer Sevgi Saygı ÇerçeveSi aLtinda harika sohbetLer oluyor HerkeSe tavSiye ediLecek bir yer Hoş sohbetler..❤️

uKeLa

valla ben çok memnunum ortamdan herkese tavsiye ederim gelin muhabbet edelim eğlenelim

Bugra

Sohbetimsen cok tesekkur ederim can skintisi stres atma eglence hersey mevcut ... boyle bir hizmet verdiginuz icin ayrica sukranlarimi iletiyorum guler yuzlu ayriliyorum nerdeyse hic ayrilmak istemuyorum.. sevgiler emeginize saglik

Nowherr

İlgi alaka çok güzel ortam şahane ☺

Rıza

Seviyeli ve güzel.dostluklar kurulacak bilecek bir ortam

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri