Mobil sohbet siteleri

Mobil sohbet siteleri

Mobil sohbet siteleri içinde gerçek insanlar varmı sorusunu bu günlerde fazlasıyla işitir oldum. O yüzden bugün mobil chat siteleri makalemin içinde duyduğum bir kaç soruyu yanıtlamak istiyorum.

Evet ilk sorumuz cevabıyla başlayalım. Mobil sohbet ederken evet botların sunucuları gerekse korumak amaçlı gerekse güvenlik sebebiyle gereksede user görünümlü bir çok Dns dediğimiz botların services olarak adlandırıldığı görüntülenmekte. Yani evet sunucularda gerçek insanlardan daha fazla zaman zaman sunucu sahibinin isteğine bağlı olarak botlar bulunmakta.
Ama soru gerçek insanlar varmı olduğu için evet gerçek insanlar var.
İkinci sorumuz;
Sohbet siteleri nasıl yerler?
Bu alanlar sen ben gibi insanların olduğu alanlar. Elbette insanlar harici botlarında bazen eğlence yönünden bazen oyun bazende şarkılar ile eşlik ettiği alanlar.
Nasıl yerlerden kastınız iyilik kötülük ise, reel hayatınız gibi insanların yüzünü göremediğiniz çift yüzlü yada karaktersiz insanların bulunduğu. Bunun yanı sıra harika insanlarında olduğu alanlarda elbette.
Bazen lanet olsun diyecek insanlar tanıyacaksınız bazende iyiki tanımışım diyeceğiniz dostluklara imza atacaksınız. Böyle bir yer burası eğer bu alanlarda olacak iseniz her telden insan görmeye hazır olun.

Mobil sohbet siteleri

Üçüncü soru ile devam edelim.
Sohbet siteleri içinde oper, admin, op, sop yani kısacası sunucunuzda yetkili olmak ücretlimidir?
Şuan sizlerin oper yada benzeri bir yetki edilmesinden hiçbir ücret talep etmiyoruz.
Lakin genel olarak büyük sunucular kuralları gereği op, sop ve dj’lik harici her hangi bir kademede oper yetkisi ücretlidir.
Ve ücretler sunucular tarafından sales yetkilileri ve sunucu sahibi aracılığı ile belirlenir. Örneğin, ircop yetkisi 50tl ile başlamaktadır.
Dördüncü soru;
Zaman zaman sunuculara giriş yapamıyoruz neden yada sık düşüyoruz.
Zamanla sunucuların botlarına bakım yapılmakta bu sebeple örnek gece 12 ilâ 1 arası giriş yapamıyorsunuz sunucu bakıma alınıyor. Lakin bu en fazla ayda bir olabilir.

Sık düşüş sebebiniz ise sunucuda 600sn süre tanımlı. Bu süre içinde sohbet kanalına yazmaz sayfasına bakmazsanız kanaldan süre dolduğu için düşersiniz.

Nicki nasıl sadece kendim kullana bilirim? Buda sorulardan birisi. Nicki  /ns register şifre mail aralarından birer boşluk bırakarak bu komutu uygular iseniz belirlediğiniz şifreyi ve nicki uzerinize kaydetmiş olacaksınız. Yani sizden başka kimse kullanamaz.

Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Siteleri

Mobil chat platformları

Eğer biraz olsun sorularınıza cevap olduksa ne güzel bizim için. Sevgili yeni sohbet severler.
Sizlerde başka cevap aradığınız soruları yorumlara yazın bir başka makalede yanıtlayacağımıza emin olun. Yada yorum olarak cevabı hemen size ulaştıralım.
Bugünlük hoşçakalın bir dahaki makalemizde buluşmak ümidiyle esen kalın…

 

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 560 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Ekim 2021

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri