Nur sohbet siteleri

Nur sohbet siteleri

Nur sohbet siteleri bir chat sitesi arayan insan için en iyi alandır. Bir önceki makalemde söylemiştim zararsız sohbet şeklini. Çok masum olmasada en zararsız olanı bu yazışarak sohbet edilen yerlerdir.

Karşılıklı sohbet ederken biliyoruz ki her zaman kadın ile erkek illaki burada karşılıklı chat yapar. Ne kadar masum kalırsa bu muhabbet o kadar iyidir. Yani kısaca demem oki sadece genel sohbet edilmesi kafidir. Çünkü en zararsız hali bu chatin.
Bir çok soru görüyorum webte chatte kadınla erkeğin konuşması caiz mi gibi. İnsanlar dinimiz konusunda biraz aç kalmış. Kendini her konuda doyuran insan oğlu islamiyet konusunda kendisini geliştirmeli.
Bundan yıllar evvel internet bu kadar gelişmemişken bu kadar çok değildi aldatmalar.
Nasıl ki teknoloji kendini geliştirip günden güne daha fazlasını vermeye başladı. Işte o zaman zina ve aldatma çoğaldı.
Elbette sözüm meclisten dışarıya.

Nur chat odaları

Durum buraya kadar gelmişken bizim burada ne dediğimizin çokda olacakları etkilediği söylenemez.
Çünkü insanlar hayatlarından bezmiş durumda. Osu,  şusu çokta farketmiyor. Temeli zayıf olan inancımız din esaslarına bakmadan yada önemsemeden insanın kendini chat siteleri içinde bulmasına sebep oluyor.
Şimdi kesin diyorsunuz. Biz insanlar oturmaya gittiğimiz zaman peki günaha girmiyor muyuz? Aileler kadınlı erkekli aynı odada oturuyor.
Aslında buda doğru değildir. Bir çok kaynakta farklı şeyler gösterilse dahi. Gerçekten aslında hem netttir ateşle barut hesabı.
Elbette misafirlik mevzu da dinimizce doğru olmasada mecburen olmakta.

Nur sohbet

O halde madem biz bu haltı illaki yapıyoruz. Ihtiyaç diyoruz muhtaç hissediyoruz kendimizi. O halde olması gerektiği gibi yapalım. Günahı katlamak yerine sadece sohbet ihtiyacımızı karşılamak yerinde bir karar.
O zaman şimdi yazışarak sohbet etmek için www.sohbetimsen.net adresine gelin.
Yazılı sohbet edin.

Nur Sohbet Siteleri

Nur Sohbet Siteleri

En kolay yoldan o halde ihtiyacınızı burada genel chat ile giderin. Biraz din esas alan bir makale oldu. Şu mübarek günde bazı şeyleri hatırlatmak bizlere bir nevi farz diye düşündüm hepsi o kadar.
O halde sizlere nur sohbet ile nurlu sohbetler dilerim.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 582 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 05 Mayıs 2022

1 Yorumlar
SiBeL

Günümüzde bazi degerLerin ( SadeLik , samimiyet , duruş we buna benzer bircok güzeLLik ) maaLesef geri pLana atiLiyor yürkden yüreğe yansıyan nur a ihtiyacımız herzamankinden daha fazLa bu güzeLLiği tekrardan tecrübe edebiLme imkani sunduğunuz icin cok Tesekkür ederim

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri