Seviyeli sohbet kanalları

Seviyeli sohbet kanalları

Seviyeli sohbet kanalları ile herkese merhaba. Bende dün gece herkes gibi sohbet kanalı içinde uzun zamandır yapmadığım chati icra ettim.
İnsanlar belki yıllardır var chat siteleri içinde. Fakat ben hergün yeni birilerini tanıyor olabilmenin güzelliğini hissettim.
Ne kadar eski sohbet siteleri için özlem duysakta. Yeni zaman chat sistemlerinin bizler için ne kadar özenle hazırlandığı gözden kaçmıyor.
Yeni nesil apletler, farklı giriş seçenekleri hem eski sistem sevenlere hemde yenilik takipçilerine birebir kendini gösteriyor.
Üstelik sohbetimsen.net fazlasıyla insana hitap ediyor. Hem göze hemde insanlarının anlayışıyla ruha hitap eden bu adres yeni kullanıcılarıyla buluşuyor.
Kimileri şikayet edebilmeyi başarsada. Genel olarak tüm kullanıcıları memnuniyetle giriş çıkış yapıp sohbete katılmakta.
Biraz belki diğer insanların makaleleri gibi övgüyle bahsetmek olacak bu makale içeriğimiz. Fakat şunu bilmelisiniz ki çok kısa zamanda çok yol katletti sohbetimsen.

Seviyeli sohbet kanalları

Seviyeli sohbet için aranılan en büyük özelliklerden birisi insanların size karşı dürüst olması.
Aldatmaca bir şekilde. Evli olup bekarım denemeleri. Yada insanlardan dışlanacağını düşünerek kendine ait bir takım bilgilerin saklanmadığı en güzel ve kaliteli chat imkânı.
Kimileri düzmece yaparak evli olduğunu saklasada, bilakis bekar olupda biz kadınların avı olmaktan saklanan bir çok insanda elbette var.
Çünkü görüyoruz ki, bizim insanımız sunucu sahiplerine sahibi bir erkekse, hemen farklı gözle yaklaşmakta.
Eğer sunucu sahibi bayansada erkekler avcı olmaktan asla gocunmamakta.
Bir döngüdür işliyor sohbet siteleri içinde. Zaman zaman hayatımızı uydurmaya çalışsakda bu döngüye aksine uyulması gereken reel hayatımıza sanal kavramımız.
Reel hayatınızda icra edemediğiniz bir çok şeyi sanal gördüğünüz bu alanda da icra etmemek doğru olan.
Fakat bunu ne kadar söylesemde bir yazar olarak kendim bile kısmen icra edemiyorum.

Seviyeli Sohbet Kanalları

Seviyeli Sohbet Kanalları

Sanal reel farkı

Benim sanal hayatımdan reel hayatım çok fazla farklılık göstermesede hepimiz zaman zaman reel hayatımızdan sanalı ayırmış durumdayız.
Lakin insanlar bir şeyi atlamakta. Ağızdan çıkan söz ile kaleme dökülen bazı şeylerin telafisi yoktur.
Hani deriz ya bazen söz ağızdan çıktı bir kere. Evet sözün yazılı sohbete klavye ile dökülmeside can yakmaya sebeptir.

Her şeye rağmen sanal reel farkını insanlar ayırt ederken karşılarında bir insanın kanlı canlı olduğunu unutmadan sohbete dahil olmalı.
Eğer bu kavramı unutuyorsanız, yaşatdığınızı  yaşamadan asla kendi hatanızı anlayamazsınız.
Uzun lafın kısası siz siz olun sanalı reelden, reel hayatınızı sanaldan ayırmayın.
Bugünlük hoşçakalın eğer sizlerde bu kavramla sohbet etmeyi başara biliyorsanız hemen www.sohbetimsen.net adresine buyrun gelin.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 5041 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Ağustos 2021

2 Yorumlar
GiZeMLi

Sanal ortamlarda pek kimse kimseye güven sağlayamıyor real ortamlarda öyle olmuyor ne kadar sanal ortam olsada doğru konuşulma olunca güvende sağlanır teşekürler

Deniz

Bence insan reelde nasıl bir kişiliğe sahipse reelde de öyle olmalı en doğrusu bu SİZLEREDE teşekkürler EMEĞİNİZE sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri