Seviyeli chat kanalları

Seviyeli chat kanalları

Seviyeli chat kanalları adına kurulmuş binlerce sohbet sitesi bulunmakta. Biliyoruz ki insanlar doğal nesnel varlıklardır. Tüm yaşamı boyunca başına gelecekler ve bilir iş davranışları evrensel olarak insana tanımlanmış gibidir.
Hani bir bilgisayara her hangi bir programı yada yazılımı tanımlarsın ya onun gibi birşey olduğunu düşünün.
İnsanların yaşadıkları  kültür iklimleri hayatını şekillendirdiği gibi chat kanalları içindede  hayatını da etkiler.
Her birimiz her alanda özgün düşünceye sahibiz.
Elbette bu düşünceyle sohbet edeceğimiz bireyleri seçmekte özenli davranıyoruz.
Herkes hoş sohbet Kaliteli bireyler hayatına girsin ister. Fakat bu her zaman böyle olmaya bilir. Kültür farklılıkları burada da karşımıza çıkar.
Kimilerinin hayatını imrenerek dinlerken kimilerinin hayatını şaşkınlıkla karşılaya biliyoruz.
Her ilden, her dilden, her ırktan insan olasılığı tamda burada yüz gösteriyor. Fakat chat siteleri herkesi özenle bir arada barındırmayı başarıyor.

Seviyeli chat kanalları

Araştırma kitaplarını okurken çok değişik konular gördüm. Makalemiz başında ele aldığım gibi insanlar bilgisayarlar gibi bilgi yüklü varlıklardır.
Gelecekteki çocuklarımız için kitabımızda şöyle diyor. Gelecek nesillerde gözlerinde kamera olan insanlar mı olacak. Düşünebiliyor musunuz? Ben şahsen teknoloji karşısında hayranlıkla zaman zaman eğiliyorum. Eğer insanlar konusunda yaradan öyle bir yaradılış yaparsa düşünemiyorum başka birseyi.
Fakat fiziksel olarakda genetik olarakta mümkün değil diye düşünüyorum.
Her gördüğünü kaydedecek bir bellek olacak herkeste düşünsenize.

Işte durum böyle olursa. Diğer makalelerimde söylediğim gibi. Bazen unutmak gerekilen bilgilerin hazine gibi saklanması insanların sürekli geçmişiyle yaşaması demek olur.
Buda insanların anı yaşamasına engel olur. O zaman diyemeyiz hayat şuan diye…
Ben kendim için düşünüyorum da şimdi sohbet kanalları içinde affetmeye çalıştığım hiç kimseyi. Gözlerimdeki kamera ve kaydettiği bellek yüzünden affetme deneyimi girişiminde bulunamam.
Zaman diyorum ve geleceğe bırakıyorum. Yaşanacakları hep birlikte izlemek ümidiyle…

Seviyeli Chat Kanalları

Seviyeli Chat Kanalları

Teknoloji ile keşfet

Aslında gerçekleri göz önüne alırsak. Teknoloji ilerlemesiyle şehirlerin, kilometrelerin mesafelerini yok ettiği sohbet siteleri. Teknoloji ile keşfetmenin en güzel gösterisi.
Eğer teknoloji ilerlemeseydi görüntülü sohbet sesli sohbet kadar kolay değildi. Teknoloji hususunda beynini çalıştıran bilim adamlarına teşekkür ederken sözlerime burada veda ediyorum. Sizleride teknolojiyi www.sohbetimsen.net ile keşfetmeye davet ediyorum. Hoşçakalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 6175 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 22 Ağustos 2021

2 Yorumlar
Merve

Çok doğru söylüyorsunuz teknoloji ilerledi ve teknoloji ilerlemesinde çok etkili olun beynini çok çalıştıran ve bu konuda çok çalışan bilim adamlarımıza teşekkür ederiz teknolojinin bazı olumsuz yönleride var bence mesela insanlar reelde birbirleriyle hiç konuşmak sohbet etmek dertlerini paylaşmak istemiyorlar yada çocuklar sadece yemek yerken aileleriyle konuşur hale geldi hep bilgisayar tablet ellerinde her saniye VS yani bazı olumsuz yönleride var ama çoğunlukla teknoloji işlerimizi her konuda çok kolay hale getiriyor harika sizin gibi seviyeli kaliteli güvenilir bir sohbet ortamı ve arkadaşlara sahip olduk çok mutluyuz EMEĞİNİZE sağlık

NaFTaLiN

Sohbet herkesle edilir ama seviyeli sohbet herkes ile yapılmaz sohbetin keyifle dolduğu uzak mesafeleri yakın yapan mekan iyiki varsınız

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri