Sohbet Başlar

Sohbet Başlar

Sohbet başlar ile sohbetimsen adresine hoş geldiniz. Öncelikle sizlere bir sohbet sitesi nasıl bulursunuz, onu anlatayım. Kendiniz için ideal ortam neresi ve bunu nasıl seçersiniz bahsetmek istiyorum. Günümüzde yedi yaşındaki çocuktan başlayarak, yetmiş yaşındaki amcalarımızın yada teyzelerimizin tamamı şimdi chat yapıyor. Lakin sohbet odaları içinde yaş sınırlaması var. Peki ya bu yedi yaşındaki çocuk chat nasıl yapıyor? Şöyle ki, çocuklarımız ders çalışırken zaten zaman zaman WhatsApp sohbet aracılığıyla arkadaşları ile iletişim halinde oluyorlar. Ayrıca sesli ve görüntülü sohbet biliyoruz ki WhatsApp sohbet siteleri içinde destekleniyor. Onun haricinde sadece çocuklarımız ders için değil, oyunlar için de sesli sohbet etme imkanı buluyor. Üstelik yazılı chat yapabiliyor her daim. Bazı oyun platformları görüntüyü bile destekliyor. Yetmiş yasında amca ve teyzelere gelirsek, gözleri görse de görmese de en basitinden Facebook sohbet odası kullanıyor. Boy boy torunları ile birlikte resimler paylaşıyor.

Sohbetbaslar

Peki ya biz gençler? Bizler teknolojinin envai çeşidinden yararlanıyoruz. Hem internette alışverişte, hem de sosyal paylaşım ağlarında. Aynı zamanda chat siteleri içinde. Ve benzeri bir çok yerde işte. Peki bizler bir yazılı sohbet sitesi içinde nasıl kalıyoruz? Malum gezmek, binlerce yeni insan tanımak daha güzel. Bu yüzden bir çok  yere girer çıkarız. Selam kelam derken, hatta bir çok chat platformu içinde fazla selam kelam bile olmaz. Oradaki insanları kendimize ve ruhumuza sıcak olduğunu hissetmeyiz. Bir çıkarımız yok ise o mekandan, çıkar gideriz. Hal böyle olunca da kalacak yer bulmak büyük mesele. Eğer ki eli işte gözü oynaşta biri değilseniz tabii. Sonra öyle bir yere gelirsiniz ki, adı sohbetim yeri de tam söze uygun. Kısacası sohbetim sen halini yansıtır. İşte bu sebeple burası tam sana göredir. Heyecan, tutku ve aşk, hepsi burada sana dairdir. Ve şimdi senin için burada sohbet başlar.

Sohbet Başlar

Sohbet Sitesi içinde Aşk Başlar

Nereye gidersek gidelim, hayatımızın bazı olgularından kaçılmaz. Örnek veriyorum. Seneler insanı yaşlandırsa da, asla ve asla içindeki insanı yaşlandırmaz. Sebebi ise yetmiş yaşında dede de yeni heyecanlar peşindedir. On sekiz yaşında delikanlı da. İşte bu yüzden sohbette hep aşk vardır… Kalbinizi çırpındıran.
Ve öyle ki şuan sizin kalbiniz burada atıyor ve o yüzden buradasınız. O halde Yaradan sizi ve devrelerinizi her daim www.sohbetimsen.net adresinde iyileri ile karşılaştırsın.

LiVa

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1782 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Eylül 2022

3 Yorumlar
Deniz

AMİNNN teşekkürler emeğinize sağlık ortamınız harika burada olmaktan çok mutluyum

HeRaKLeS

sohbetin başadı ve güzel dostluklarla bitti platform emeğine yüreğine sağlık

Derya

Sohbetimsen'de sohbet başlar ve tadında biter, sonra yine yeni baştan başlar ve devam eder.. Emeğinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim.

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri