Sohbetci Chat Odaları

Sohbetci Chat Odaları

Sohbetci Chat Odaları makalemizden herkese merhabalar canlar. Net, Com ve Org olmak üzere üç tane Sohbetci chat sitesi var bilinen sanal sohbet siteleri arasında. Bir de mobil sohbetci, esohbetci, ve Net.Tr uzantılı site var ama onlar biraz daha geride kalan siteler. Com’u 2001, Net’i ve Org’u 2004’ten beri, Net.Tr’si ise 2022’den beri aktif Sohbetci’nin. Aslında kelime sohbetçi olmalı, lakin ‘ç’ harfi evrensel kullanılan q klavyesinde bulunmadığı için muhtemelen ‘c’ harfi kullanılıyor. Sohbet eden veya sohbet sever manasına da gelen bu kelime, birçok kullanıcıya kendine hitap edildiğini hissettiriyor. Birçok sohbet sever vatandaşın buluştuğu chat sohbet odaları içinde siz de dilerseniz bulunun. Bunun için bir takma isim seçmeniz yeterlidir. Onu da sohbet girişi yazan yere yazıp, butona tıklayacaksınız. Sonrasında derhal bizimle sohbet etmeye başlarsınız.

Chat Odaları

Sevdiğiniz insanların olduğu yer sizi çeker. SohbetimSen’de seveceğiniz insanların olduğundan eminiz. Bir merhaba demenize bakar sadece. Sonrasında chat odaları içinde dilediğinizce muhabbet edin. Zaten chat de İngilizce sohbet veya muhabbet anlamını taşır. Oda dememizin sebebi buranın bir ev, yani sohbet mekanı gibi bir şey olması. Ayrıca burada chat yapılan odalardan başka oyun ve eğlence odaları da mevcut. Kısacası evinizde hissedeceğiniz her şey. Eğlence komutlarıyla odalar, başka bir deyişle kanallar da denir bunlara, daha da fazla eğlenirsiniz. Çay, kahve, yemek ikram edin, birbirinizi sevin, sarılın, öpün chat arkadaşlarınız ile. Kızınca terlik, tekme atın, fırlatın, dövün, öldürün. Elinize kan bulaşmadan hem de. DJ’leri ıslıklayın, alkışlayın. Horon tepmek için horon, halay çekmek için halay yazmanız yeterlidir. Burçlara bakın, fal bakın, güzel söz, hadis bakın. Yok yok bu eğlence komutları arasında.

Chat Siteleri

Anlayacağınız Sohbetci Chat Odaları içinde sohbet etmek çok keyifli oluyor. Chat siteleri zaten sizi bir çekerse, bir daha bırakamazsınız. Yıllardır sanal sunucularda takılan birisiyim. Lakin son durağım SohbetimSen oldu. Hatta aynı zamanda DJ’liğimin ilk sitesi de. Web Seo ve makale yazarlığımın da. Bir de ahretliğimi, cancanımı, abimi ve birkaç bacımı bulduğum yer burası. Bu sebeple Rabbim bir başka yere gitmeyi nasip etmesin diyorum. Değerli arkadaşlarım ve sevdiklerimle vakit geçiriyorum burada. Siz de dilerseniz, buyurun gelin. Biz kapıları açtık. Gerisi sizde 😊

Vuslat Vera

www.sohbetimsen.net

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 146 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 11 Şubat 2024

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri