Sohbetimsen.Net ve SenFM.Net

Sohbetimsen.Net ve SenFM.Net

SohbetimSen.Net ve SenFM.Net makalemizden herkese merhaba! Madem sitemizin ismini yazıyoruz, radyomuzu da yazalım dedik bugün. Sanki daha önceki makalelerde hiç yazmadık, değil mi ama? Olsun, biz size Sohbetimsen’den bahsederken SenFM’den bahsetmezsek, sanki bir yanımız eksik gibi oluyor. Zira yeni sohbet siteleri içerisinde girince her zaman bir de radyoları olduğunu fark edersiniz. Bunun da sebebi, insanların yazılı chat yaparken, aynı zamanda müzik de dinleyebilmeleri. Bu olanağı insanlara sununca, sohbet sitesi içinde chat sohbet etmek onların daha da çok hoşuna gidiyor. Daha önceki SohbetimSen makalemizde zaten burasının neden bizim için bu kadar değerli olduğundan bahsetmiştik. Şimdi ise teker teker kısaca hem SohbetimSen.Net’ten, hem de SenFM.Net’ten bahsedeceğim sizlere.

SohbetimSen.Net Chat Sitesi

SohbetimSen.Net sohbet sitesi içinde birçok chat sohbet odaları bulunuyor. Siteye girdiğiniz andan itibaren dilediğiniz sohbet odası içinde chat yapabilirsiniz. Bunlar sırasıyla #Sohbet, #Avrupa, #Dadaşlar ve #SenFM. Bunların yanı sıra bir de oyun odalarımız var. Onlar da #Kelime, #OXM, #Bulmaca ve #İslam oyun odaları. Tabii ki oyun arasında dilerseniz burada da chat yapabilirsiniz. Üstelik sitedeki chat sohbet arkadaşlarınız ile anlaşıp yarışa da bilirsiniz. Hatta iddiaya bile girebilirsiniz eğlenme amaçlı. Aklıma geldi de, söylemeden geçemeyeceğim. SohbetimSen.Com sitesi da artık bizde. Yani bizde sohbet etmeniz için oradan da chat sitesine girebilirsiniz. SohbetX.Net, Canımsın.Net, Turksohbet.chat derken, birçok siteden girişimiz de oldu zaten. Bu sebeple de kullanıcılarımız bizi çok kolay buluyorlar. Kullanışlı arayüzümüz ve sohbet sitemizin bağlı olduğu hosting şirketi de bunu destekliyor.

SenFM.Net Canlı Radyo

SohbetimSen deyince aklınıza hemen SenFM’in gelmesi çok doğal. Çünkü siteye girdiğiniz andan itibaren kulağınızda SenFM’de çalan şarkılar oluyor. DJ’lerimiz canlı yayınları esnasında anonslarında SenFM’den bahsediyor. Benim gibi biriyse nerdeyse tüm bağlanan siteleri bile sayar DJ’ler. Başlığımızda geçen “SohbetimSen.Net ve SenFM.Net radyomuzu dinliyorsunuz, birazdan yine görüşmek üzere” diye çok dedim canlı yayınlarım esnasında. Dinleyiciler de alıştı bu sebeple. Zaten maksadım sadece siteleri hatırlatmak değil. Birçok yerden canlı radyomuzu dinleme imkanınız olduğunu size hatırlatayım istiyorum. Ayrıca şunu da belirteyim. SohbetimSen sohbet sitesinin ismini unutsanız bile “Sen” kelimesinden radyomuzu hatırlayıp Sohbetim Sen diye yazıp da gelebilirsiniz buraya. Bunu da ayrıyeten hatırlatayım dedim. Bundan dolayı her yol bize çıkıyor. Kısacası her yol SohbetimSen.Net ve SenFM.Net ‘e çıkıyor. Haydi, o halde. Sizi de bekliyoruz.

www.sohbetimsen.net

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 128 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Şubat 2024

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri