Sosyal sohbet siteleri

Sosyal sohbet siteleri

Sosyal sohbet siteleri ile herkese merhaba. Toplumumuzda, genelde küçük kızlarımızı zorla kendinden yaşca büyük  insanlara para karşılığı evlendiren ailelerden bahsettik Türkiye sohbet sitelerinde.

Bu tezi genelde savunan görüşler Güney doğu, Irak, Suriye toplumları kültürüyle yetişen insanlardan oluşuyor. Yanlış olan görüş defalarca yenilenmesine rağmen sürekli yapılan bu yanlış davranış, küçük kızlarımızı  hayatlarından  kopartıyor.

Yaşamları hiçe sayılıyor. Aileler kızlarını bir satılık eşya gibi basit görüyorlar. Kızlarımızın bazıları bunu kendine yediremeyip, canlarına kıyıyorlar.

Amasya, Yozgat, Çankırı  gibi anadolu şehirlerinde eş bulamayan ve eşlerini kaybeden bir çok insanların haberini Müge Anlı gibi programlarda izliyoruz.

Para ile saadet olacağını zannedenler, hem mallarını hemde canlarını kaybediyorlar.

Sosyal sohbet siteleri

Bizlerde bir sohbet sitesi sakini olarak evlatlarımızın bedeli para ile ödenen yaşamlar konusunda muhabbetimizde ele aldık.

Düşüncelerimizi birbirimizle paylaştık. Bu konuda muzdarip olan aile testlerimizin derdine ortak olduk.

Bizim gözle göremediğimiz para karşılığı  yok edilen hayatların eski bir elbise gibi unutulduğunu fark ettimizden konusunu burada sizlerle paylaşmak istedik.

Sosyal Sohbet Siteleri

Sosyal Sohbet Siteleri

Bedeni para eden hemcinslerim.

 

Türkiye sohbet sitelerinde hemcinslerimizin bizimle paylaştığı yaşam öyküleriyle, birbirinden acı hayatlarıyla, Sohbetimsen Sohbet Siteleri nde bir aile olmayı bizlerle başardılar.

Kendilerini bir köle gibi kullanan eşlerine adamışlar. Halbuki onların yaşıtları dışarıda kör ebe, ip atlarken onlar bilmediği bir oyunun içinde bulmuşlar kendilerini.

Ne yazıkki hiç bir zaman oyunu kazanamamışlar.

Sürekli hayatları dolambaçlı olmuş. Daha sonra anneliği tatmışlar ve bir korku icinde yaşamak zorunda kalmışlar.

Ya evladımda benim kaderimi yaşarsa. Içini kemiren kuşkusuyla sevmediği bir insanla evlenip mutsuz olma ihtimalini taşıyamayışı. Onun gibi cehaletle yaşamak zorunda kalırsa diye korkuları  bu sohbette bizimle paylaştı.

Bir çok sandıkta saklı kalmış hayatlar var. Sizlerde benzer hikâyelerinizi www.sohbetimsen.net adresine bizlere ulaştırabilir. Hikâyelerinize ortak arkadaş bulabilirsiniz.

O halde yapmanız gereken tek şey. Hemen telefonlarınızdan, tabletlerinizden yada bilgisayarınızdan www.sohbetimsen.net adresine giriş  yapıp.

Yep yeni insanlarla tanışıp kaynaşıp seviyeli bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Ohalde sozlerimize böylelikle veda ederken. Dileriz tüm  halkımız cehalete karşı bir tepkiyle birlik olur.

Bunlarıda okuyun:

Güvenilir Sohbet Siteleri

Yeni Sohbet Siteleri

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 8512 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Ağustos 2021

7 Yorumlar
Deniz

Malesef doğuda halen küçük kızlarımız küçük yaşta para karşılığı para için evlendiren cahil insanlar cahil aileler var kızlarımızın hayatlarını mahvedip onları hayattan koparan insanları şiddetle kınıyorum İNŞALLAH doğru yolu bulup kendilerini geliştirip bu gibi hareketlerin davranışların çok yanlış olduğunu ve hatalarını anlarlar ve yapmazlar İNŞALLAH ALLAH DOĞUDAKİ KÜÇÜK KIZLARIMIZIN YARDIMCILARI OLSUN huzurlu akşamlar

Emin

Kaliteli sohbetin tam adresi 😊

Ela

Kaliteli olmuş başarılar

SheqiL

Güzel bir yazı olmuş. Bilgilendirme harika. Keşke bu olayları hiç yaşamasak maalesef..

aSeNa

Emeginize saglik..bunun doguyla batiyla alakasi yok kisilik karakterle alakasi var dogudakiler yapar batidakiler yapmaz diye bir genelleme yanlis olur..buna okuryazarlik, hayata bakis, sosyoekonomik durum, yasayis tarzi vs gibi bircok sey sebep olabilir.Erken yasta evlilik gecmiste de malesef vardi gunumuzde de var umarim gelecekte son bulur

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri